İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
18. Komite
UnvanNace Faaliyet Adı
ÖZSER NEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE KEPEZ ŞUBESİSigorta brokerlarının faaliyetleri
ÖZSER NEO SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE GÖKÇEADA ŞUBESİSigorta brokerlarının faaliyetleri
BÜLENT ERDOĞAN - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ESRA ERDİL-ERDİL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MEHMET YONAR - ERSEL SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ORÇUN OKTAY-ORÇUN OKTAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ENGİN EVİN - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SADIK AYDOĞAN - AYDOĞAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SEVGİ DERMENCİ - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ERAY ALTINTAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SINIRLI SORUMLU ÇANAKKALE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİEsnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin kredi aracılık faaliyetleri ile kredi garanti fonunun faaliyetleri
SINIRLI SORUMLU GÖKÇEADA İLÇESİ ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİEsnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin kredi aracılık faaliyetleri ile kredi garanti fonunun faaliyetleri
ÇANAKKALE UZMAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ LAPSEKİ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ AYVACIK ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRK EKONOMİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ 18 MART ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ANAFARTALAR ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE BARBAROS ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ TROYA CADDESİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
MÜJGAN BALYA AYDOĞDU SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MAKSUDE BALCI - BALCI SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TEVFİK ERCAN AKDOĞAN - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
NİYAZİ DURAN - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
NURDOĞAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
KESKİN KUZU - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MİM-DE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BAKİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ RIZA AKTAŞSigorta acentelerinin faaliyetleri
İBRAHİM ŞİŞMANLAR-SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ARSLANLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
METİN KENAR MTN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
3 AS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SİGORTACI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ HÜYAP ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SINIRLI SORUMLU YENİCE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİEsnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin kredi aracılık faaliyetleri ile kredi garanti fonunun faaliyetleri
MUSTAFA KILIÇ - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
ALTINLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
ŞEFİK ELEDAĞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE MERKEZ ŞUBESİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ KORDON ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. EZİNE ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
FUZUL TASARRUF FİNANSMAN ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBir ücret veya sözleşmeye dayalı olarak fon yönetimi faaliyetleri (portföy yönetimi, müşterek fonların yönetimi, emeklilik fonlarının yönetimi, vb.)
TANSU YILDIRIM - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SENKA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
RAMAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
YİĞİT GÜNGÖR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÇANAKKALE TRUVA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
CEM CAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
GÜLCÜLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
3 AS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ KALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SINIRLI SORUMLU 8.BÖLGE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİEsnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin kredi aracılık faaliyetleri ile kredi garanti fonunun faaliyetleri
DENİZ YATIRIM MENKUL KIYMETLER ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE YATIRIM MERKEZİ ŞUBESİMenkul kıymetler aracılık faaliyetleri (borsa aracılığı ve vadeli işlemler dahil)
BATUHAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
RUMELİ HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİHolding şirketlerinin faaliyetleri (bağlı iştiraklerini yönetenler hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GÖKÇEADA ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ŞEKERBANK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
AKBANK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI TÜRK ANONİM ORTAKLIĞI ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ING BANK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ 18 MART ÜNİVERSİTESİ/ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ AYVACIK ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. TRUVA ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ANAFARTALAR ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ZİRAAT KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ÇANAKKALE ARTI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
İBRAHİM KÖSE - KÖSE SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
HALUK GÜVEN SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
HANİFE ÜSTÜNALP - LAPSEKİ METE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MEHMET BEŞPINAR - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
RIDVAN UZ - RIDVAN UZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
HALE SEZER - EMİRHAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BİLŞEN ÖZEREN - ÖZEREN SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ANAFARTALAR SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ERKAN BİROL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÖZGÜR GÖKALP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
METİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MUTLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ GÜNAY MUTLUSigorta acentelerinin faaliyetleri
3 AS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
DUMLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
3 AS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ COŞKUN LAPSEKİ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ONYEDİ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AYBEK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TEOMAN FELENT SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
POZİTİF ARTI SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AKAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ LAPSEKİ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÖNCE GELECEĞİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
DARDANEL HASAR DANIŞMANLIK VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİRisk ve hasar değerlemesi faaliyetleri (sigorta eksperliği dahil)
NADİDE ALTIN - SİGORTA ACENTELİĞİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
NASCAR OTO TİCARET VE ARAÇ KİRALAMA ANONİM ŞİRKETİFinansal kiralama (finansal leasing)
AKBANK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
QNB FİNANSBANK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ BOZCAADA ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ LAPSEKİ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GÖKÇEADA ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ORKUN YALMAN - ORKUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
FERDİ ACAR - ACAR SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
EMİN BARBAK SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
RIDVAN AYDOĞDU-SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
GÜLŞAH ÖZONAR ALTINŞAH SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
YILMAZ TANSU KILIÇ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MERT GRUP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE MERKEZ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
EGE EA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ATMACA ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
İDEAL GRP SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MURAT SARUHAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SINIRLI SORUMLU ÇAN ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİEsnaf ve sanatkarlar kredi kefalet kooperatiflerinin kredi aracılık faaliyetleri ile kredi garanti fonunun faaliyetleri
BEYAZGÜL DÖVİZ TİCARET SINIRLI YETKİLİ MÜESSESE ANONİM ŞİRKETİDöviz bürolarının faaliyetleri
ASİYE SEÇİL ŞENOĞUL LAPSEKİLİ - LAPSEKİLİ SİGORTA ACENTELİĞİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
FATMA ERHAN - ÖNLEM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
ŞİRİNOĞLU FAKTORİNG ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİFaktöring faaliyetleri
TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI TÜRK ANONİM ORTAKLIĞI ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE GARANTİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ANAFARTALAR ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRK EKONOMİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
ÜÇLÜ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
GÜLEN DOĞAN-DOĞAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ORÇUN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BİRCAN ÇANKARA-BİRCAN SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AYŞE TABAK KARAKAŞ - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
KRC SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AYAZBEY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ESEM ÜST SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
EGE SER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
FERDİ SAYIN - SAYIN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TUAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
KNG SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AYAZBEY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SADIK AYDOĞAN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TEMİZEL DÖVİZ VE ALTIN TİCARET SINIRLI YETKİLİ MÜESSESE ANONİM ŞİRKETİDöviz bürolarının faaliyetleri
OYAK YATIRIM MENKUL DEĞERLER ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİMenkul kıymetler aracılık faaliyetleri (borsa aracılığı ve vadeli işlemler dahil)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ LAPSEKİ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ LAPSEKİ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ ÇAN ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ KÜÇÜKKUYU AYVACIK ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
BECEREN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TROİA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SİMPAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
FESTİVAL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ LAPSEKİ/ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MELİKE ATMACA - MELİKE ATMACA SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
İSMAİL AYDOĞAN - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
HASAN IŞIK SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
İLKER ŞAHİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
UNITED INSURERS SİGORTA ACENTELİĞİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE MERKEZ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SEYMAN YATIRIM DANIŞMANLIĞI HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFinansal danışmanlık faaliyetleri
GEDİK YATIRIM MENKUL DEĞERLER ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİMenkul kıymetler aracılık faaliyetleri (borsa aracılığı ve vadeli işlemler dahil)
ULUDAĞ DORUK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ECEABAT ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
AKBANK TÜRK ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ YENİCE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE HALK BANKASI ANONİM ŞİRKETİ YENİCE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
NEON REASÜRANS VE SİGORTA BROKERLİĞİ ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta brokerlarının faaliyetleri
AKARSU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÇANAKKALE ÖNDER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
VDF SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ES-İM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE 1 ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÖZGÜNKAYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE KILIÇ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TİMURLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ AKBULUT ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
CANSER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE YENİCE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
OPTİMA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
3 AS SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE DİKMEN ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
FORA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ SARGIN ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ GÖKÇEADA ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
YAPI VE KREDİ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE İŞ BANKASI ANONİM ŞİRKETİ AYVACIK ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZBANK ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE PARA GRUP MERKEZİ ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş. ÇANAKKALE ŞUBESİBankaların faaliyetleri (katılım bankaları, tasarruf bankaları, kredi birlikleri vb. dahil, merkez bankası ve yatırım bankaları hariç)
DENİZ KALAYCI - DENİZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BURÇİN OKAY - BURTEKİN SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
AKINLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
KARADAĞLILAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ABDULLAH AKBULUT - SİGORTA ACENTELİĞİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
NASALİFE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
HAKAN ÇARIKSIZ SİGORTA, DANIŞMANLIK VE ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ AYVACIK/ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SALİHA ŞEN ŞENOL - GÜNAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ALİ GENLİK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
4 A SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE MERKEZ ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ARBALET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SİNEM MEŞE - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÇANAKKALE ABİDE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MAKBULE YAŞAR - ÇAĞDAŞ SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
GENÇLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
CAHİT KAYLAR - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MUSTAFA IŞIKTAŞLI - IŞIKTAŞLI SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
NURİYE KORKMAZ - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
İSVİÇRE SİGORTA ACENTALIĞI ÖMÜR CANSigorta acentelerinin faaliyetleri
STY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BEYHAN YALÇIN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
OZAN YUNUS ÖZDEMİR - SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ZELİHA SALKIM - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
NOKTA BİRLEŞİK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
NURAY TAN - GÜRAY TEZEL SİGORTA ACENTELİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
MUHAMMET OĞUZHAN ERTAŞ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
DORUK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ASYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÜMİT SÖNMEZLER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ARBALET SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ALİ ESAT ÖNÜR - ÇANAKKALE SİGORTA EKSPERTİZRisk ve hasar değerlemesi faaliyetleri (sigorta eksperliği dahil)
ÖZGÜL ERDOĞANSigorta acentelerinin faaliyetleri
EKOL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ERDAL DOĞANSigorta acentelerinin faaliyetleri
KÖPRÜLÜ SİGORTA EKSPERTİZ HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİRisk ve hasar değerlemesi faaliyetleri (sigorta eksperliği dahil)
DOĞA DORUK ÖZKÖK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış sigorta ve emeklilik fonuna yardımcı diğer faaliyetler (kurtarılan sigortalı eşyanın idaresi, vb.)
GELENGÜL KAYNAK AVCIL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
YAVAŞLAR SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SAMİ ODACI - YILDIZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
BÜLENT BİÇER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
ÜMİT SÖNMEZLER - SÖNMEZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
TÜRE KEPEZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
BÜLENT SERYAN - BİLGİN SİGORTASigorta acentelerinin faaliyetleri
AYHAN AÇİLSigorta acentelerinin faaliyetleri
UTKULAR GRUP SİGORTA EKSPERTİZLİK LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ASYA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
LAPSEKİLİLER SİGORTA ACENTELİĞİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
DENİZ ERDOĞAN - LAPSEKİ DENİZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ZELİHA SALKIM - OTOBÜS İŞLETMECİLİĞİSigorta acentelerinin faaliyetleri
ÇANAKKALE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİSigorta acentelerinin faaliyetleri
SERVET GÜL - GÜL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİHayat sigortası dışındaki sigortacılık faaliyetleri (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, vb.)
GÜLHAN YILMAZ - YEŞİM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİSigorta acentelerinin faaliyetleri
GÜLŞEN KAŞ - AYTUNÇ SİGORTACILIKSigorta acentelerinin faaliyetleri

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi