İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
4. Meslek Grubu
UnvanNace Faaliyet Adı
ALAEDDİN KONSERVE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ECEABAT ŞUBESİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
RIZA DEMİRKANMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
MR17 KOALA UNLU MAMÜLLER PASTANE GIDA İÇECEK AKTARİYE KURUYEMİŞ TİCARET İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİTatlı veya tuzlu hafif dayanıklı fırın ve pastane ürünlerinin imalatı (kurabiyeler, krakerler, galeta, gevrek halkalar vb.)
UMUDUM UN VE UNLU MAMÜLLERİ GIDA İHTİYAÇ MADDELERİ TURİZM İNŞAAT PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
NANA SİMİT GIDA SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ KARAMANFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ KARAMAN-KURTULUŞ 2 EKMEK VE UNLU MAMÜLLERİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
YAŞAR ÇINAR - TARİHİ SETBAŞI EKMEK FIRINIFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
TUTKUN ŞARAPÇILIK İÇECEK MADDELERİ TARIM TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
AKTUR ŞARAPÇILIK BAĞCILIK İNŞAAT VE BİLGİ İŞLEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
ATİYE LAÇİN GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSert kabuklu meyve, meyve kabuğu ve diğer bitki parçalarından şekerleme imalatı (meyan kökü hülasaları dahil)
RUMELİ ZİRAİ VE GIDA YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU ZEYTİNLİ KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AKTÜRK GIDA,AKARYAKIT,NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ALİ ERCAN GIDA TARIM TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ANAFORTİS TARIM VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MİKACAN TURİZM İNŞAAT GIDA TARIM ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BERGOS KUZEY EGE GIDA VE SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DARVARİ GIDA TARIM İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ÜZDEN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MUSTAFA SERTKAYAZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MUSTAFA ONARAN ZEYTİNYAĞI FABRİKASI ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BOZCAADA ÇİÇEK UN VE UNLU MAMÜLLERİ GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
SEZER SANIK KALE ALTIN İNŞAATTatlandırılmamış dayanıklı hamur tatlıları imalatı (pişirilmiş olsun olmasın tatlandırılmamış kadayıf, baklava vb.) (yufka imalatı dahil)
ULUBAY SOĞUK DEPO İŞLETMECİLİĞİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
ALİ KARAMANFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
TROYİDA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİBitkisel çayların imalatı (nane, yaban otu, papatya, ıhlamur, kuşburnu vb. çaylar).
ATAOL BAĞCILIK VE ŞARAPÇILIK AHMET OSMAN ATAOL VE ORTAKLARI KOLLEKTİF ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
NYMPHA ORGANİK BAĞCILIK ŞARAPCILIK VE TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
GÖKLİN İÇECEK TÜTÜN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
DEGSAN GIDA TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
İNCEKARA AGRO GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ EZİNE ŞUBESİTuzlu su, sirke, sirkeli su, yağ veya diğer koruyucu çözeltilerle korunarak saklanan sebze ve meyvelerin imalatı (turşu, salamura yaprak, sofralık zeytin vb. dahil)
YENİCE YNC GIDA DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış meyve ve sebzelerin başka yöntemlerle işlenmesi ve saklanması (kesilmiş ve paketlenmiş olanlar dahil)
SINIRLI SORUMLU SAÇAKLI TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DR İLGÜN ZEYTİNYAĞI, TARIM, HAYVANCILIK, TURİZM, İNŞAAT, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ASIM ÖZER ÖZ LİLYUM PASTANESİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
SEZER SANIK SEZER PİLİÇTatlandırılmamış dayanıklı hamur tatlıları imalatı (pişirilmiş olsun olmasın tatlandırılmamış kadayıf, baklava vb.) (yufka imalatı dahil)
KURTULDU MAKİNA OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BOZCAADA ŞUBESİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
AY NAR GIDA TARIM HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİLokum, pişmaniye, helva, karamel, koz helva, fondan, beyaz çikolata vb. imalatı (tahin helvası dahil)
ŞAHİNLİ HİZMET GRUPLARI İNŞAAT ULAŞIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ŞAHİNLİ HİZMET GRUPLARI İNŞAAT ULAŞIM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ŞAHİNLİ TAŞ FIRIN ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ÇANADA UNLU MAMÜLLER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇARŞI ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
BALCI UN MAMÜLLERİ, NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BOZCAADA ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
DAVUT KUTUCU - HAMZAOĞLU İNŞAAT TİCARETFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ASBOS TARIMSAL ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
AYŞEN SEZER ÖZERTÜRK PEBBLERA ŞARAP ÜRETİM İŞLETMESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
MESO GIDA VE TARIM TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
BARIŞ ÇELİKER GIDA TARIM HAYVANCILIK NAKLİYAT REKLAM ORGANİZASYON TURİZM AMBALAJ PLASTİK SU ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTuzlu su, sirke, sirkeli su, yağ veya diğer koruyucu çözeltilerle korunarak saklanan sebze ve meyvelerin imalatı (turşu, salamura yaprak, sofralık zeytin vb. dahil)
ADA ÇİFTLİK GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET VE ÇİFTLİK TURİZM ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU AHMETÇELİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU PITIRELİ KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DELL ANATOLİA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AKINLAR ZEYTİNCİLİK İNŞAAT TURİZM TARIM ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BÜLENT SAPMAZZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ADA ÇİÇEK GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BOZCAADA ŞUBESİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
TROYA GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
ELYES GIDA TARIM VE HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYE İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
SINIRLI SORUMLU GÖKÇEADA İLÇE MERKEZİ KADIN EMEĞİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
ADA TURİZM VE OTELCİLİK LİMİTED ŞİRKETİ BOZCAADA ŞUBESİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
ÇANAKKALE ALTIN TARIM HAYVANCILIK SOĞUK DEPO SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
İSMAİL ENGİN VE OĞULLARI UNLU MAMÜLLER GIDA TURİZM NAKLİYE İNŞAAT TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
KARACAÖREN UNLU MAMÜLLERİ İNŞAAT GIDA TURİZM OTOMOTİV İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
SUVLA ŞARAPLARI TARIM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ECEABAT ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
MKÖ BOZCAADA BAĞCILIK ŞARAPÇILIK GIDA TARIM TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
ERGENEKON EKOLOJİK BAĞCILIK YÖNETİM DANIŞMANLIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
ÖZÇELİK SOSYAL HİZMETLER GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
SINIRLI SORUMLU BAYRAMİÇ DEĞİŞİM ÜRETİM VE PAZARLAMA KOOPERATİFİ GÜVEMCİK ŞUBESİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
MİSTİK ZEYTİNYAĞLARI DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DAMLACIK GIDA SANAYI VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SEZERS TARIM TURİZM TEKSTİL VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GEYİKLİ ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
CAPELLA ZEYTİNYAĞI GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
İÖ-ADALI ZEYTİN, ZEYTİNYAĞ VE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DAMLICA GIDA TARIM TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ERDOĞANLAR ZEYTİNYAĞI LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MUSTAFA ONARANZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MEYDANİ GIDA ÜRETİM SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
ÇANAKKALE SEBZE MEYVE ÜRÜNLERİ GIDA VE İÇECEK MADDELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİKatkısız sebze ve meyve suları imalatı (şalgam suyu, domates suyu, havuç suyu, portakal suyu, elma suyu, kayısı suyu vb.)
SINIRLI SORUMLU KAZDAĞLARI DOĞAL ÜRÜNLER KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
PEHLİVANOĞLU İNŞAAT TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ ETİLİ ÇAN ŞUBESİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
SAVRANBAŞI GIDA TURİZM İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
HOMER GIDA-TARIM-HAYVANCILIK-NAKLİYAT-SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
SAFFET UN ÜRÜNLERİ,NAKLİYE,KAVAFİYE,HAYVANCILIK,SANAYİ TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
SNS TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK UN GIDA NAKLİYE TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
KADİR YAŞAR - ÇANAKKALE HELVACISI ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ŞUBESİLokum, pişmaniye, helva, karamel, koz helva, fondan, beyaz çikolata vb. imalatı (tahin helvası dahil)
ÇANADA UNLU MAMÜLLER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
BAYRAMİÇ EKMEK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ÇANAKKALE EKMEK SANAYİ İNŞAAT TURİZM VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ KARAMAN - KURTULUŞ EKMEK FABRİKASIFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ KARAMAN - ECEABAT ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
NEVZAT AKYAZICI TMEK UNLU MAMÜLLERFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
TALAY ŞARAPÇILIK ANONİM ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
VİNERO BAĞCILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
BAĞLICA ŞARAPCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
KIZILCIK KAYNAK SUYU, MEŞRUBAT, NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİDoğal veya suni maden sularının üretimi (tatlandırılmış ve aromalandırılmış olanlar dahil)
ÖNEN GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
BERKA YEMEK HİZMETLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
KARADANE ZEYTİNCİLİK GIDA VE TARIM ÜRÜNLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTuzlu su, sirke, sirkeli su, yağ veya diğer koruyucu çözeltilerle korunarak saklanan sebze ve meyvelerin imalatı (turşu, salamura yaprak, sofralık zeytin vb. dahil)
MORİA ZEYTİNCİLİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AYVACIK ÇANAKKALE ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
HAZIM KARADENİZ STAR İLETİŞİMZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MEHMET TOSUN-ZEYTİNYAĞI FABRİKASIZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
YASEMİN TÜZE KAHVERENGİ KAVURMAHANEKahve ürünleri imalatı (çekilmiş kahve, eritilebilir kahve ile kahve ekstre, esans ve konsantreleri)
YAHYA GÖZTEPE TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA İNŞAAT TURİZM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİKatkısız sebze ve meyve suları imalatı (şalgam suyu, domates suyu, havuç suyu, portakal suyu, elma suyu, kayısı suyu vb.)
YZH GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT ANONİM ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
TRUTAŞ TRUVA GIDA SANAYİİ TARIM İŞLETMELERİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
YÜCEL AY TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
ÇANADA UNLU MAMÜLLER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇAN İSTİKLAL ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
EKMESAN UNLU MAMULLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ KARAMANFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
YUNATÇILAR ŞARAPÇILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
YORGİ ZARBOZAN-BARBA YORGO ŞARAPLARI VE PANSİYONÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
LAÇİN TATLILARI ATİYE LAÇİNSert kabuklu meyve, meyve kabuğu ve diğer bitki parçalarından şekerleme imalatı (meyan kökü hülasaları dahil)
DELİCE NEM GIDA TARIM HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTuzlu su, sirke, sirkeli su, yağ veya diğer koruyucu çözeltilerle korunarak saklanan sebze ve meyvelerin imalatı (turşu, salamura yaprak, sofralık zeytin vb. dahil)
TROİANAS GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU ÇAMOBA KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ALTIN DAMLA ZEYTİN-ZEYTİNYAĞI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
İLYADA ZEYTİNYAĞI, SABUN VE NAKLİYAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SSY GIDA TARIM ÜRÜNLERİ İMALAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MAVRAS ZEYTİNCİLİK TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK İHRACAT İTHALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BUTA ASSOS GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MÜCAHİT DALGIÇ DALGIÇ ZEYTİNYAĞI TİCERETZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
NECMETTİN CEMAL YÜKSEL CEMSEL ZEYTİN ZEYTİNYAĞI ÜRETİM VE PAKETLEME TESİSİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SUAT DOĞANZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
PAPAĞAN GIDA MADDELERİ KURUYEMİŞ BAKLAVA ŞEKERLEME TURİZM TAAHHÜT TARIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
BİLGEM ELEKTRİK ELEKTRONİK TARIM GIDA HAYVANCILIK TURİZM TAŞIMACILIK NAKLİYAT İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
BURCU İDA NATUREL KONSERVECİLİK GIDA İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
PEHLİVANOĞLU İNŞAAT TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ YENİCE ŞUBESİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
DOĞANBEY UN GIDA KUYUMCULUK TARIM VE HAYVANCILIK NAKLİYAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
BİLAL IŞIK - IŞIK İNŞAAT MÜTEAHHİTLİKFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ATAOL BAĞCILIK VE ŞARAPÇILIK AHMET OSMAN ATAOL VE ORTAKLARI KOLLEKTİF ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
PAR- KOL GIDA HAZIR YEMEK TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
BEHRAMKALE TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİKakao yağı, badem yağı, kekik yağı, defne yağı, hurma çekirdeği veya babassu yağı, keten tohumu yağı, Hint yağı, tung yağı ve diğer benzer yağların imalatı (bezir yağı hariç)
ELİT VİNEGAR İÇECEK TÜTÜN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAYRAMİÇ ŞUBESİSirke ve sirke ikamelerinin imalatı
SINIRLI SORUMLU KEMALLI KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİMakarna, şehriye, kuskus ve benzeri mamullerin imalatı (doldurulmuş veya dondurulmuş olanlar dahil)
YENİCE MEYVE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış meyve ve sebzelerin başka yöntemlerle işlenmesi ve saklanması (kesilmiş ve paketlenmiş olanlar dahil)
KUTLUOBA KÖYÜ MUHTARLIĞI ZEYTİNYAĞI FABRİKASI TİCARİ İŞLETMESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
KAŞIKÇIOĞLU ZEYTİNYAĞI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
TAHSİLDAROĞLU SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ GEYİKLİ ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU PAŞAKÖY TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MÜCAHİT DALGIÇ GIDA TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
DEDEZADE GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ENS DEN GIDA TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
KADİR TINMAZ GIDA HAYVANCILIK NAKLİYE TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ÇANAKKALE DOĞAN PASTANESİ GIDA EMLAK OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERKEZ ŞUBESİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
SALİH EMRE MERİÇ MERİÇ KURUTULMUŞ GIDADondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
ERTUĞRUL AYDIN UN DEĞİRMENİ İŞLETMECİLİĞİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
TATLAN PAZARLAMA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİLokum, pişmaniye, helva, karamel, koz helva, fondan, beyaz çikolata vb. imalatı (tahin helvası dahil)
ULUDAĞOĞULLARI GIDA İÇECEK MADDELERİ TURİZM TAŞIMACILIK ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİLokum, pişmaniye, helva, karamel, koz helva, fondan, beyaz çikolata vb. imalatı (tahin helvası dahil)
EKMEKCİZADE UNLU MAMÜLLER GIDA İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ALİ AYDIN FURUNCU-PAK MAYA BAYİİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
NİYAZİ ÖNEN HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
SINIRLI SORUMLU 215 NO.LU EZİNE ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SINIRLI SORUMLU 80 NO.LU KÜÇÜKKUYU ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI TARIM SATIŞ KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
LAPSAKOS ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞLARI GIDA TARIM YAŞ SEBZE VE MEYVE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ALTIN DAMLA ZEYTİN-ZEYTİNYAĞI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GEYİKLİ ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AKEY ZEYTİN ZEYTİNYAĞI GIDA VE SABUN SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KÜÇÜKKUYU ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ALAİTTİN SOYUAK - SOYUAK ZEYTİNYAĞIZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ASIM ÖZER ÖZ HAZER İNŞAATTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
MEHMET NAZIM ÖZER ÖZER ZEYTİNYAĞI FABRİKASIZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
HÜSEYİN BOZKURT FISTIKÇI BEY KÜNEFE KATMER VE YÖRESEL ÜRÜNLERHamur tatlıları imalatı (tatlandırılmış kadayıf, lokma tatlısı, baklava vb.)
SINIRLI SORUMLU GÖKÇEADA İLÇE MERKEZİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SERDAR SÜNKERZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
GÜL YILDIZAY - ŞİRİN TABİLDOT YEMEK FABRİKASISebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
MEVLUT ŞENAVCU - ŞENAVCU MARKET VE FIRINCILIK İŞLETMECİLİĞİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
MEHMET DARICI - DARICI ZEYTİNYAĞZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ABİDE YEM GIDA İNŞAAT AKARYAKIT TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
YARIMADA EKMEK SANAYİ İNŞAAT TURİZM TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
BAHRİ ÜNALZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
OSMAN NURİ ÖZERZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SYS PLUS GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
PAZARBAŞILAR GIDA, YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
KADİM TARIM ÜRÜNLERİ, KİMYEVİ MADDELER, HAYVANCILIK GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SİMYON SALTOMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
FERUDUN CEYLAN-FERUN FABRİKASITahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
ÇANAKKALE TARIM İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
KUZİNA UNLU MAMÜLLER GIDA TURİZM TAŞIMACILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ÇAÇAN GIDA TAŞIMACILIK TİCARET SANAYİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
UNTAŞ DEĞİRMEN İŞLETMECİLİĞİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
YENİCE GIDA SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
MEHMET ŞÜKRÜ DÖKÜCÜ - DÖKÜCÜ ZEYTİNYAĞLARIZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
FERZ GIDA VE KAHVE İMALATI İÇ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
BREA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
EZİNE GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
KARAMAN KARDEŞLER EMLAKÇILIK UNLU MAMÜLLER ÜRETİM VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
KAR-BAY GIDA TARIM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
DEVA ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
İBRAHİM KAYAAyçiçek yağı imalatı
BİLGE SEMERCİLER - BİS TİCARETZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
SEREZ ORGANİK VE DOĞAL ÜRÜNLER GIDA KOZMETİK KİMYA TEKSTİL SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
BALCI UN MAMÜLLERİ,NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ZEOL GIDA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT TURİZM PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AMADEUS ŞARAPCILIK REKLAMCILIK TURİZM İTHALAT İHRACAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
GÖKÇEADA BİRLİK TARIM,GIDA TURİZM,İNŞAAT,TAŞIMACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AHMET CEZMİ BASKIN-CEZ TİCARETÜzümden şarap, köpüklü şarap, şampanya vb. üretimi
ÇAĞLAR TOPCU - TOPCU TİCARETFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
NİDA KOÇAK - EZGİ ŞARKÜTERİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
ŞERAFETTİN TEKİNAyçiçek yağı imalatı
BERMEL GIDA TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
EZİNE UN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
DOĞAN DURMAZ KONSERVECİLİK HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
HATİCE KORKMAZ-ÇAN UN FABRİKASITahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
ÖZ-TUR ÖZTÜRKLER TURİZM İNŞAAT GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
TOKSAN UNLU MAMULLER GIDA PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
DEDEOĞLU TURİZM VE İNŞAATÇILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BALCI UN MAMÜLLERİ NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BOZCAADA 2. ŞUBESİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
CHIOUSEIN MOUSTAFA OGLOU-MUSTAFAOĞLU TİCARETDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
SEM-PER İTHALAT-İHRACAT İNŞAAT PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
ETİLİ UN FABRİKASI GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
SEZER SANIK SEZER YUFKATatlandırılmamış dayanıklı hamur tatlıları imalatı (pişirilmiş olsun olmasın tatlandırılmamış kadayıf, baklava vb.) (yufka imalatı dahil)
GÖK-NUR TARIM ÜRÜNLERİ, GIDA, TURİZM, İMALAT-NAKLİYAT, İTHALAT-İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
İDASOFRA GIDA ÜRÜNLERİ ÜRETİM PAZARLAMA VE TİCARETİ LİMİTED ŞİRKETİMeyve ve sebzelerden jöle, pekmez, marmelat, reçel vb. imalatı (pestil imalatı dahil)
ADA TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİKatkısız sebze ve meyve suları imalatı (şalgam suyu, domates suyu, havuç suyu, portakal suyu, elma suyu, kayısı suyu vb.)
İLHAN BABACAN - BAŞAK EKMEK FIRINIFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
YÜKSEL DALAKLI - ÇİZGİ YEMEKHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
MURAT ENEZBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
ATIF YÜKSEL - AYSZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
NECATİ CEYLAN-FER UN FABRİKASITahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
RAMAZAN OLUR - ÇITIRIM HAMUR DÜNYASIFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
NURETTİN TURAN - BERGAZ NOKTA TİCARETZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AKDENİZ YAŞ GIDA VE KONSERVECİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE-YENİCE ŞUBESİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
PAPAĞAN GIDA MADDELERİ KURUYEMİŞ BAKLAVA ŞEKERLEME TURİZM TAAHHÜT TARIM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ECEABAT ŞUBESİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
BİGA EKMEK UNLU MAMÜLLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
DEDEOĞLU TURİZM VE İNŞAATÇILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KAYALARALTI-AYVACIK ŞUBESİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
BOZCAADA HEMŞİN UNLU MAMÜLLER GIDA SÜT ÜRÜNLERİ İÇECEK TURİZM CANLI HAYVAN İHRACAT İTHALAT İMALAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
AK AY TURİZM NAKLİYAT YEMEKÇİLİK AKARYAKIT ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÇANAKKALE EZİNE ŞUBESİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
ETİLİ GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİDondurulmuş veya kurutulmuş meyve ve sebzelerin imalatı (kuru kayısı, kuru üzüm, kuru bamya, kuru biber vb.)
ABDURRAZZAK AYAZ - YAKAMOZ MİDYE ÜRÜNLERİ İMALATI VE TİCARETİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
SİNEM EREN ALTUNAY - ŞÜKRAN HANIM ŞEKERLEMELokum, pişmaniye, helva, karamel, koz helva, fondan, beyaz çikolata vb. imalatı (tahin helvası dahil)
ERMAN BÜYÜKGAGA - ERGA TİCARETTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
HARUN AYAN - AYAN KONTİNİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
ÖZLEM CEBECİ - SİMİT SİTEFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
MN İSTEK ÖZEL SAĞLIK EĞİTİM GIDA İNŞAAT TURİZM TARIM HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT NAKLİYE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTatlandırılmamış dayanıklı hamur tatlıları imalatı (pişirilmiş olsun olmasın tatlandırılmamış kadayıf, baklava vb.) (yufka imalatı dahil)
SİSTEM SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
BA-NA-DA GIDA İNŞAAT TURİZM REKLAM VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
FATMA NUR ÇOBANOĞLU ORKİDE UNLU MAMÜLLERİTaze pastane ürünleri imalatı (yaş pasta, kuru pasta, poğaça, kek, börek, pay, turta, waffles vb.)
GAMZE TAŞ TAHİROĞLU ZEYTİNYAĞLARIZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
MUSTAFA GÜNGÖRTahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
GELİBOLU LEZZETİM HAZIR YEMEK İSMAİL KESER ÇANAKKALE ŞUBESİHazır yemek imalatı (vakumla paketlenmiş veya korunmuş olanlar) (lokanta ve catering hizmetleri hariç)
SASA MOBİLYA TEKSTİL İNŞAAT TURİZM NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
AKUĞUR GIDA TARIM HAYVANCILIK TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİBaşka yerde sınıflandırılmamış çeşitli gıda ürünleri imalatı (çabuk bozulan hazır gıdalar, peynir fondüleri, şeker şurupları vb. dahil)
ÖZYURTLAR ZEYTİNYAĞI İŞLETMECİLİĞİ, TORNA-TESFİYE, NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
GÜRE GIDA TURİZM TAŞIMACILIK SANAYİ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
NEVİN ARSLAN - BEDİR TİCARETFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
ATIF YÜKSELZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
YAHYA KARAMAN - BELEDİYE EKMEK FABRİKASIFırın ürünleri imalatı (ekmek, sade pide, simit vb. dahil, taze pastane ürünlerinin imalatı hariç)
YAKUP ŞANAL - HİLAL UN FABRİKASITahılların öğütülmesi ve un imalatı (mısır unu, kepek, razmol dahil, pirinç unu hariç)
SEVİL SEZGİN-SEZGİN GIDAZeytinyağı imalatı (saf, sızma, rafine)
YENER HACIHÜSEYİNOĞLU - İDA BAHÇE TARIM VE GIDA ÜRÜNLERİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)
AR-İS GIDA,TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİTuzlu su, sirke, sirkeli su, yağ veya diğer koruyucu çözeltilerle korunarak saklanan sebze ve meyvelerin imalatı (turşu, salamura yaprak, sofralık zeytin vb. dahil)
ALKO TARIM ÜRÜNLERİ AMBALAJ - TEMİZLİK HİZMETLERİ MADENCİLİK - NAKLİYECİLİK - TURİZM - İNŞAAT - SU ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİSebze ve meyve konservesi imalatı (salça, domates püresi dahil, patatesten olanlar hariç)

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi