İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

SMACK DOWN İSİMLİ OYUN KARTLARI

  • 08.11.2010

 ÜYELERİMİZE DUYURULUR

 

T.C. Çanakkale Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğünden alınan yazıda, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün “İdarenin talebi üzerine, Mahallin en büyük Mülki Amirleri; Bu Yönetmelik kapsamındaki Piyango çekilişlerin İdareden izin almadan tertip edenler ile bu amaçla her ne ad olursa olsun bilet, kupon, katılım numarası ve benzerlerini satanlar veya bedelsiz verenlerin faaliyetleri ile bu faaliyetlere ait ilan ve reklamları derhal durdurarak bu faaliyetlere ait bilet, kupon ve benzerlerini toplatırlar. İlgililer hakkında İdarece Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunur” hükmüne dikkat çekilmiştir.Yine aynı yönetmeliğin 13/e maddesinde ise “…. Bir mal veya hizmetin tanıtımı, pazarlanması, satışına yönelik olmaksızın doğrudan sadece gelir elde etmeyi amaçlayan düzenlemelere” de İdarece izin verilmeyeceği belirtilmiş, söz konusu yönetmelik maddesi gereği gerekli yasal işlemlerin yapılması istenilmiştir.

 

Bu bağlamda SMACK-DOWN isimli oyun kartlarının satışının durdurulması ve toplatılması hususunu içeren Çanakkale Valiliğinin olur yazısı bulunmaktadır.

 
SMACK DOWN İSİMLİ OYUN KARTLARI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi