İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

MISIR KAHİRE TOPLANTISINA DAVET

  • 26.05.2012

 Türkiye Odalar Borsalar Birliğinden alınan yazıda, International Center for Etudes (ICE) tarafından, Mısır’ın başkenti Kahire’de 27 – 30 Ağustos 2012 tarihlerinde Kahire Ramses Hilton Hotel’de, Mısır’ın girdiği yeni ekonomik gelişme süreci ve şirketlerin bu süreçte sahip olacakları önemli role değinen bir toplantı gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

 

Toplantının amacının Mısırlı yatırımcılarla, diğer ülkelerden yatırımcıların buluşturulması ve Mısır ile diğer pazarlar arasında iş ilişkilerinin güçlendirilmesi ve kolaylaştırılması olduğu belirtilmektedir. Yazıda devamla, anılan toplantı kapsamında alınacak talepler doğrultusunda fabrika, kuruluşlar ve serbest bölgelere ziyaretler gerçekleştirilebileceği ve toplantının Mısırlı yatırımcılar ile ithalat, ihracat, ortaklı, ticari temsilcilik gibi bir çok alanda iş imkanlarının görüşülmesine fırsat sağlayacağı ve anılan toplantıya ilişkin detaylı bilgiye aşağıda verilen internet sitesi ve irtibat numaralarından ulaşılabilmektedir.

 

Ayrıntılı Bilgi İçin:

 

Web Sitesi : www.face2face-event.com

 

E-Posta : info@face2face-event.com

 

Telefon : 00202 257 86 710

 

Faks : 00202 257 86 713

MISIR KAHİRE TOPLANTISINA DAVET

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi