İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ KÜRŞAT TUNA ÇTSO’YU ZİYARET ETTİ

  • 27.08.2015

 MHP Çanakkale Milletvekili Kürşat Tuna, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Milletvekili Tuna, ÇTSO Kongre Fuar Merkezi salonlarında devam eden 23. Uluslararası Satranç Turnuvası’nı ziyaret ederek, sporculara başarı dileklerinde bulundu.

 

ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal ile birlikte, turnuva yöneticileri ve hakemleri ile görüşen ve bilgi alan Tuna, bir süre devam eden satranç maçlarını da izledi. Görme engelli oyuncuların yarıştığı bölümü de geçen Milletvekili Tuna, buradaki oyunculara başarılar diledi. Kürşat Tuna, uluslararası turnuvanın Çanakkale’nin tanıtımı ve velilerle birlikte yaklaşık bin kişiye ulaşan ziyaretçilerle birlikte turizmi için de büyük katkı sağlayıcı bir organizasyon olduğunu belirterek, “Bu uluslararası turnuvaya salonlarını açan ÇTSO yönetimi Çanakkale ekonomisine önemli bir destek sağlıyor. Çanakkale halkı adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

MHP ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ KÜRŞAT TUNA ÇTSO’YU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi