Haberler


22

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. ile Odası mensupları ve personeli için 2018-2019 öğretim yılında geçerli olmak üzere indirim protokolü imzaladı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı İbrahim Gün, Yönetim Kurulu Üyeleri Ayhan Çetin, Fikri Kutlu, İbrahim Gürbüz, Mektebim Eğitim Kurumları adına Genel Müdür Aynur İmre, Veli İlişkileri Müdürü Yasemin Ertuna ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

İmza töreninde konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak için her platformda destek vermeye devam edeceğiz. İş Merkezimizin kira gelirlerinin burs olarak verilmesi, 2018 Troya Yılı kapsamında Tarihe Yolculuk Projemiz, eğitim kurumlarıyla imzalanan indirim protokolleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü projelerinde Odamızın ortak olarak yer alması bunun en yakın tarihteki örnekleridir. Odamızın eğitime ve öğretime verdiği destek önümüzdeki dönemde de artarak devam edecektir. Mektebim Eğitim Kurumları yetkililerine teşekkür ediyor, Odamız mensuplarına ve personelimiz için uygulayacakları %28 ile %31 arasında değişen oranlarda indirimin üyelerimize ve personelimize hayırlı olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.

Okunma Sayısı: 715
resim