• Çanakkale booked.net
    +18°C

Haberler


17

 ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde 15 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirilen organ seçimlerinde üyelerimiz geniş katılımla büyük ilgi göstererek oy kullandı.

Organ seçimlerinde, Odamızda dört yıl süreyle görev alacak asil ve yedek Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri belirlendi.

Kesinleşen sonuçlara göre Odamızın 21 Meslek grubunu temsil eden 131 Meslek Komite üyesi ile 55 Meclis üyesi aşağıdaki gibidir.

1 no’lu Meslek Komitesi:
KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş. ÇAN ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)
KALEMADEN ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (MECLİS ÜYESİ)
İST-MER MERMER İNŞ OTO KİRALAMA VE İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (MECLİS YEDEK ÜYE)
KATOPSAN KALE TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ETİLİ SERAMİK, İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
1 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
HDE MADENCİLİK HAZIR BETON NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DEVECİLER YAPI TAAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TROAS MİNERALS MADENCİLİK TURİZM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKERİ ÇAN ŞUBESİ
YAYKIN NAKLİYAT HAFRİYAT MADENCİLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
FARUK TOPRAK -TOPRAK TAŞERONLUK HİZMETLERİ

2 no’lu Meslek Komitesi:
OĞUZUN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE KUYUMCULUK UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
SINIRLI SORUMLU ÇANAKKALE VE ÇEVRE KÖYLERİ KALKINMA VE DİĞER TARIMSAL AMAÇLI KOOPERATİFLER BİRLİĞİTARIM (MECLİS ÜYESİ)
ÖZÇETİN ZAHİRECİLİK GIDA NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
TADIMSI UNLU MAMÜLLER TURİZM İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKERİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SINIRLI SORUMLU GÖKKÖY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SINIRLI SORUMLU İNTEPE TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
MEHMET YAKIN-LAPSEKİ BEREKET TARIM
2 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
ÇAYELİ ÇAKIR KARDEŞLER UNLU MAMÜLLERİ GIDA CANLI HAYVAN ENERJİ VE İNŞAAT SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
MURAT KARAKÖSE - KARAKÖSE TİCARET
SINIRLI SORUMLU KANGIRLI KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
SINIRLI SORUMLU KARACAÖREN KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
YILDIRIMLAR TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MEGA ZİRVE TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HABİB GÖNEN- BEREKET TARIM

3 no’lu Meslek Komitesi:
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
RAMAZAN HASAN UYSAL (MECLİS ÜYESİ)
ERENKÖY DENİZ İŞLETMECİLİĞİ SU ÜRÜNLERİ TURİZM TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
PEYSAL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ECEABAT SÜT ÜRÜNLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
KADİR YAŞAR (MECLİS YEDEK ÜYE)
ARABACI SÜT ÜRÜNLERİ, DEKORASYON İNŞAAT, TURİZM NAKLİYE GIDA, TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
3 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
AKPINAR SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
UYSALLAR BALIKÇILIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
TRUVA SÜT ÜRÜNLERİ, GIDA, İNŞAAT, TURİZM TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SINIRLI SORUMLU LAPSEKİ İLÇE MERKEZİ SU ÜRÜNLERİ KOOPERATİFİ
SINIRLI SORUMLU AYVACIK İLÇE MERKEZİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
SEVDA YILDIZ
SINIRLI SORUMLU ÇARDAK VE ÇEVRESİ SU ÜRÜNLERİ KOOPERATİFİ

4 no’lu Meslek Komitesi:
ALİ KARAMAN (MECLİS ÜYESİ)
AKTÜRK GIDA,AKARYAKIT,NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
PAR-KOL GIDA HAZIR YEMEK TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ÜZDEN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
NEVZAT AKYAZICI TMEK UNLU MAMÜLLER
4 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
ÇANAKKALE EKMEK SANAYİ İNŞAAT TURİZM VE TİCARET PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ
ÇANADA UNLU MAMÜLLER GIDA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ALTIN DAMLA ZEYTİN-ZEYTİNYAĞI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
YAŞAR ÇINAR - TARİHİ SETBAŞI EKMEK FIRINI
GÖK-NUR TARIM ÜRÜNLERİ, GIDA, TURİZM, İMALAT-NAKLİYAT, İTHALAT-İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

5 no’lu Meslek Komitesi:
İÇDAŞ ÇELİK ENERJİ TERSANE VE ULAŞIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)
ERAS TAŞIMACILIK TAAHHÜT İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ)
EMRE ALTINDAL - ENERJİ BÜRO MAKİNALARI SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
VARLI MAKİNA KALIP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ÜNVERLER METAL TORNA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
5 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
ÇANAKKALE ÇÖZÜMSAN OFİS MAKİNALARI İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ARAZ ELEKTRİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÜÇEL 17 TARIM MAKİNALARI OTOMOTİV TURİZM HAYVANCILIK İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÇAKIROĞULLARI DOĞRAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BASRİ KAHRAMAN- EFE TEKNİK

6 no’lu Meslek Komitesi:
KANBER KOÇ - KOÇ EZİNÇ ISI SİSTEMLERİ (MECLİS ÜYESİ)
4-B ISI SİSTEMLERİ TURİZM,İNŞAAT,SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
SARAÇOĞLU KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
MERKEZ DİZAYN VE REKLAMCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ATALAY ATAY GRUP MOBİLYA MEDİKAL İNŞAAT OTO KİRALAMA TARIM TURİZM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
6 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeleri:
METİN TAYLI - META BOYA
GENÇOĞLU PLASTİK, TELEKOMİNİKASYON TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
ERHAN TAŞKIRAN AL AKADEMİ YABANCI DİL KURUSU
GÜRKAN KARAKAŞ
SAİM ZİLELİ- ZİLELİ İNŞAAT –KUYUMCULUK

7 no’lu Meslek Komitesi:
KARPAŞ KARACANLAR İNŞAAT PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
TAŞKIRAN İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
EŞREF ASLAN- ASLAN İNŞAAT (MECLİS ÜYESİ)
MAHACIR FİDAN - FİDAN İNŞAAT (MECLİS YEDEK ÜYE)
MEHMET SAMİ KOCA - ME-SA İNŞAAT (MECLİS YEDEK ÜYE)
ERSİN VURAL - VURAL İNŞAAT (MECLİS YEDEK ÜYE)
HAN17 OTOMOTİV İNŞAAT HAYVANCILIK GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
7 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
MEHMET AKTAŞ
NUR-YIL İNŞAAT - MADENCİLİK - YAPI MALZEMELERİ - NAKLİYE - HAFRİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TEKİN TÜRKÖZ
BAHTİYAR AYDIN- DEDEM İNŞAAT
AYHAN ÖNDER - KURAL YAPI
HUZUR İNŞAAT-LÜTFÜ DURAN
MUHLİS CEYLAN - SERHAT İNŞAAT

8 no’lu Meslek Komitesi:
ALAADDİN BURAK KUNT - KUNT PLASTİK (MECLİS ÜYESİ)
ÇANAKKALE DENİZ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
HAYRETTİN ÇETİNKAYA - ÇETİNKAYA HAZIR BETON (MECLİS ÜYESİ)
OBA TİCARET-MEHMET EMİN ŞEVİK (MECLİS YEDEK ÜYE)
HÜSNÜ ÇETİN DURGUT - BOĞAZİÇİ YAPI İNŞAAT (MECLİS YEDEK ÜYE)
DÖNMEZ DEMİR-İNŞAAT-SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
KAAN İNŞAAT-YAPI MALZEMELERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
8 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeleri:
MİREL MÜHENDİSLİK ELEKTRİK İNŞAAT NAKLİYAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
YENİ KALE YAPI VE İZOLASYON MALZEMELERİ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TOLAY SATAR - CBT ATA MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT
YONCAM SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ ISITMA SİSTEMLERİ - TESİSAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK TEKEL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DİJİTAL ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ SERVİS HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MEHMET COŞAR- BUSER İNŞAAT
SÜLEYMAN GÜNDÜZ - GÜNDÜZ ISI İNŞAAT MÜTEAHHİTLİĞİ

9 no’lu Meslek Komitesi:
TEMİZ NAKLİYAT PETROL VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
PAMAK PETROL ENERJİ NAKLİYE İNŞAAT GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
YENİCE KAYALAR ORMAN ÜRÜNLERİ, OTO LASTİK VE YEDEK PARÇA, GIDA, İNŞAAT TAAHHÜT, NAKLİYAT, İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
METİN DURMAZ - DURMAZ TRAKTÖR (MECLİS YEDEK ÜYE)
ŞENOL YÜKSEL - AHMETÇELİ PETROL (MECLİS YEDEK ÜYE)
CİVAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
YASİN BAŞARAN - BAŞARAN İNŞAAT
9 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
HASİP SEZER PETROL OFİSİ BAYİİ
DENİZ ÇAKIR-OTO ÇAKIR
ORHAN VAROL-ÖMÜR TİCARET
LAPSEKİ PETROL AKARYAKIT TAŞIMACILIK İNŞAAT TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
UĞUR PETROL TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MUHİTDİN KAYHAN - MUHİTDİN KAYHAN OTOMOTİV
ŞERİF KEPEKLİ

10 no’lu Meslek Komitesi:
ERSOY GIDA PAZARLAMA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
TUNCAY ÖNOL - ALPER GIDA PAZARI (MECLİS ÜYESİ)
GÖKÇEADA İNŞAAT TURİZM GIDA TAŞIMACILIK TARIM TEKSTİL ORMANCILIK GÜVENLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SINIRLI SORUMLU BÜYÜKPAŞA KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SEÇKİN SEZER
10 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
AYDEMİRLER GIDA İHTİYAÇ MADDELERİ İNŞAAT OTOMOTİV PETROL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KASAP GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
GAEN ENDÜSTRİYEL HAMMADDELERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KEMAL ATEŞ- ABİDE MEŞRUBAT

11 no’lu Meslek Komitesi:
ANAFARTALAR MARKET İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
AS GIDA MADDELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ŞAHİNKAYA GIDA ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
HACIİMAM MARKET - METİN TUNÇ (MECLİS ÜYESİ)
MUZAFFER KÖSE KALE CAN SÜPER MARKET ŞUBESİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)
ÖZCAN ERDOĞAN - ÖZ MARKET (MECLİS YEDEK ÜYESİ)
ADA AKTAR GIDA TURİZM TAŞIMACILIK TARIM VE HAYVANCILIK SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)
ERCAN DÖNER ESM GRUP
11 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
RAFET AKTÜRK - DEMİRAYAK MARKET
VAHDET YILDIZ - YILDIZ MARKET
ŞENOL UYANIK - ŞENOL MARKET
MUSTAFA HULKİ ERCAN- ERCAN MARKET
GÜNEŞ MARKET-ERDAL ÖZTAŞ
DOSTUM MARKET İŞLETMECİLİĞİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
ANAFARTALAR MARKET İŞLETMECİLİĞİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TROYA CADDESİ ŞUBESİ

12 no’lu Meslek Komitesi:
ÖZDEKOR MOBİLYA,TEKSTİL,İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
MUSTAFA ÖZCAN - CAN KUYUMCULUK (MECLİS ÜYESİ)
ZERNUR TEKSTİL SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
DİZAYN ALTIN KUYUMCULUK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
TROİA TEKSTİL TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ALTINPAŞA KUYUMCULUK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA NAKLİYAT HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ORHAN DOM KARTAL YUVASI
12 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
SEDAT ALGÖNÜL-SEDAT KUYUMCUSU
ATALAR KUYUMCULUK MADENCİLİK İNŞAAT TURİZM PETROL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
EMEK KUYUMCULUK-CAHİT İŞ
ÇANAKKALE PINAR KUYUMCULUK İNŞAAT ELEKTRONİK PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
ÖNDER KALFA - MİNİK BEBEK MAĞAZASI
TEMİZAY ALTIN TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
FATMA TUNÇALTAN - PAŞA KUYUMCULUK

13 no’lu Meslek Komitesi:
ERAY BİLİŞİM-İLETİŞİM ELEKTRONİK YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
ÖZGÜVENÇ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
KALE GAZETE DAĞITIM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ACAR BEYAZ EŞYA, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
AHMET ARSLAN - ENDÜSTRİYEL İNŞAAT
13 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
TÜZÜN ELEKTRİK MALZEMELERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
ALKAR GÜVENLİK VE SOSYAL HİZMETLER İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DİKMEN EV ALETLERİ OTO YEDEK PARÇA NAKLİYECİLİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TELEFONCU İLETİŞİM ÜRÜNLERİ VE HABERLEŞME SİSTEMLERİ TURİZM TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
BOLAYIR DAĞITIM PAZARLAMA TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

14 no’lu Meslek Komitesi:
DEMİROĞLU TURİZM SEYAHAT İNŞAAT EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
SINIRLI SORUMLU YENİ ÇAN BİRLİK OTOBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ (MECLİS ÜYESİ)
SINIRLI SORUMLU 18 NOLU ŞEHİRİÇİ MİNİBÜSÇÜLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)
ÇANAKKALE SER-TUR PEYZAJ, ÖZEL EĞİTİM, SAĞLIK, SERVİS TAŞIMACILIĞI VE SOSYAL HİZMETLER, TURİZM, OTOMOTİV, GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SINIRLI SORUMLU 16 NO.LU EZİNE MİNİBÜSÇÜLERİ MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
14 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
SINIRLI SORUMLU 27 NO.LU YENİCE OTOBÜSÇÜLER VE MİNİBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
SINIRLI SORUMLU 22 NO.LU GEYİKLİ SEYAHAT MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ
ÖZ AYVACIK TAŞIMACILIK VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
YEŞİL BAYRAMİÇ TUR TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SINIRLI SORUMLU 21 NO.LU LAPSEKİ ÇARDAK KÜÇÜK OTOBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ

15 no’lu Meslek Komitesi:
WİLUSA TURİZM DENİZCİLİK İNŞAAT KİRALAMA REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
ÇANAKKALE ANAFARTALAR TURİZM SEYAHAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
TRUVA OTO KURTARMA VE VİNÇ HİZMETLERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
FALCON GÜMRÜKSÜZ MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
KALABALIK EV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
TJS TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
GRANİKOS TRAVEL TURİZM SEYAHAT ACENTALIĞI VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
15 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
DARDANEL VAPUR ACENTALIĞI TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
A TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
TENEDOS TURİZM TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HÜSEYİN KILIÇ
HOMEROS İLYADA SEYAHAT ACENTALIĞI TURİZM GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
YASENAK SEYAHAT NAKLİYAT TURİZM İNŞAAT MADENCİLİK ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

16 no’lu Meslek Komitesi:
PAZARBAŞI TURİZM İŞLETMECİLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
ANZAC HOTELCİLİK TURİZM VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
VGN TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
AKADEMİ TİCARET ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK TURİZM HAZIR YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ASSOS GRUP KERVANKALE OTELCİLİK TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ULAŞIM TELEKOMİNİKASYON, İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ, OTOMOTİV, BEYAZ EŞYA, NAKLİYE TURİZM, MADENCİLİK, SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SELİMOĞLU MÜHENDİSLİK TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ
16 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
HALİL YILDIZ - YELKEN KAMP
MASİ TURİZM İŞLETMELERİ VE OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ATAOL TATİL ÇİFTLİĞİ TURİZM İNŞAAT GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
CURA BUTİK OTELCİLİK EKOLOJİK TURİZM TARIM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HÜSEYİN CUMHUR PAZARKÖYLÜ - ADA YURT ÖĞRENCİ YURDU
HATİCE ÇAKIR - ÖZEL NAR ÇİÇEĞİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU
SADIKOĞLU ISI TEKNİK TURİZM YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

17 no’lu Meslek Komitesi:
S-S GÜLEN GIDA TURİZM - İNŞAAT - HAYVANCILIK - MEYVECİLİK - TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
DABAKOĞLU GIDA, İNŞAAT, TURİSTİK TESİS İŞLETMELERİ, PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
İLKE DİLER-MARTI RESTAURANT (MECLİS ÜYESİ)
NAZMİYE GÖK - YELKEN KAFE (MECLİS YEDEK ÜYE)
F&D GEMİ KUMANYACILIĞI TURİZM İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ESRA TALAY - BOZCAADA ASMA6 KAFE RESTORAN İŞLETMESİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
AYLA YİĞİT - VİNO ŞARAP EVİ
17 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
SELMA SİNÖR
YAKUP TAŞTAN - YT FATİH PASTANESİ
KAVALA LOKANTA SOSYAL HİZMETLER TAŞIMACILIK TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
NURAY DİLER - CABALI MEYHANE ÜLKENİN YERİ
ESAT ALGÖNÜL
YALOVA LOKANTASI ERTUĞRUL SÜRGİT
MAHİR DURSUN

18 no’lu Meslek Komitesi:
BÜLENT ERDOĞAN - SİGORTA ACENTELİĞİ (MECLİS ÜYESİ)
ALTINLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
ORÇUN OKTAY - ORÇUN OKTAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (MECLİS ÜYESİ)
METİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
KESKİN KUZU - SİGORTA ACENTELİĞİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
MUSTAFA KILIÇ - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
FERDİ ACAR - ACAR SİGORTA ACENTELİĞİ
18 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
RAMAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
HANİFE ÜSTÜNALP - LAPSEKİ METE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
ESEM ÜST SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
ERKAN BİROL SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
MELİKE ATMACA - MELİKE ATMACA SİGORTA ACENTELİĞİ
KRC SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
BEYAZGÜL DÖVİZ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

19 no’lu Meslek Komitesi:
ÖZGÜR SINMAZ - EGE MÜHENDİSLİK MÜTEAHHİTLİK (MECLİS ÜYESİ)
DENİZ TENNİOĞLU (MECLİS ÜYESİ)
ÖZGÜR EKŞİ (MECLİS ÜYESİ)
SAROZ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MADENCİLİK VE ÇEVRE VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYESİ)
GÖKNUR GÖK - GG İÇ MİMARLIK (MECLİS YEDEK ÜYE)
MARMARA TEDARİK ENDÜSTRİYEL MADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
HASKALE TEMİZLİK GIDA TURİZM İNŞAAT NAKLİYE TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
19 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
GÖRKEM ARSLAN-GÖRTES MÜHENDİSLİK
UMTAŞ TAŞERONLUK TAHHÜT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
ÇANAKKALE ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MEKANİL MAKİNA VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
EZİNE CEYHANLAR HİZMET İŞLERİ NAKLİYE PETROL ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
MARMARA İSG ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ EĞİTİM DANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
GÜLEN DANIŞMANLIK ÇEVRE BİLİMLERİ MÜHENDİSLİK MADENCİLİK SONDAJ ENERJİ İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

20 no’lu Meslek Komitesi:
ABİDE MEDİKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
KALE-TIP TIBBİ CİHAZ MALZEME İNŞAAT TURİZM SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
İSTANBUL MATBAACILIK BİLGİSAYAR GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
TUNADA EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK GIDA TURİZM OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
GÖRSEM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ, GIDA, İNŞAAT, TURİZM, TAŞIMACILIK, SOSYAL HİZMETLER, TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
SEYRAN DUMAN BIYIKLI - ESTETİKA İSTANBUL (MECLİS YEDEK ÜYE)
ÇÖZÜM GLOBAL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ MADENCİLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TAAHHÜT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
20 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
FENMAT YAYINCILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SABİRE POLAT - SABİRE HATUN EĞİTİM
ENDER KAYATAŞ - ÖZÜM ZAFER OPTİK
ESYA SOSYAL HİZMETLER GIDA HAYVANCILIK NAKLİYE TURİZM TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KALE ART GRUP REKLAM BİLİŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
HARUN ÇÖLLÜ-ÇÖLLÜ TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
ELİT 17 ÖZEL EĞİTİM REHABİLİTASYON SAĞLIK HİZMETLERİ TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

21 no’lu Meslek Komitesi:
DE-RE ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYA, İNŞAAT, NAKLİYE, GIDA, TEKSTİL, MEDİKAL, TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ)
YAŞAR MURAT AYDOĞDU-YAŞAR MOBİLYA (MECLİS ÜYESİ)
KALEPAL AHŞAP AMBALAJ, İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ, MOBİLYA, NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
OYTUNLAR ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS YEDEK ÜYE)
ERCEM MOBİLYA DEKAROSYON ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
21 no’lu Meslek Komitesi Yedek Üyeler:
ÇAMLAR MOBİLYA SANAYİ NAKLİYE VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
AKIN-KAYRA AMBALAJ, ORMAN ÜRÜNLERİ, TAŞIMACILIK, İNŞAAT, TURİZM, MADENCİLİK, İTHALAT, İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SINIRLI SORUMLU KIZILELMA KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
SE-BA ORMAN ÜRÜNLERİ AKARYAKIT NAKLİYE İNŞAAT TURİZM TARIM HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
DS ORMAN SU TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK NAKLİYE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Okunma Sayısı: 739
resim