Haberler


03

ÇTSO YENİ YÖNETİM KURULU ZİYARETLERDE BULUNDU

Nisan 2018 tarihinde yapılan seçimlerle belirlenen ÇSTO Yönetim Kurulu; Çanakkale Valiliğini, Çanakkale Cumhuriyet Başsavcılığını, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanlığını ve Çanakkale Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı T. Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Semih Toprak, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, İlbey Berkin Karaca, İsmail Volkan Temiz, Özgür Ekşi ile Genel Sekreter Sema Sandal’ın hazır bulunduğu ziyaretlerde, Yönetim Kurulu yeni dönemde devam eden ve gerçekleştirmek istediği projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

“EZİNE GIDA İHTİSAS OSB VE ÇANAKKALE TİCARET SİTESİ PROJESİ ÖNCELİĞİMİZDİR. BU KONUDA KAMU KURUM VE KURULUŞLARIMIZLA ORTAK AKIL ÜRETEREK TACİRİMİZİ VE TÜCCARIMIZI GELİŞTİRMELİYİZ.”

ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Valisi Sayın Orhan Tavlı’ya gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale’nin sosyal ve ekonomik dengelerini geliştirici ve rekabeti arttırıcı projelere destek ve yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı ‘da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, 2018 Troya Yılı çalışmaları hakkında bilgi verdi. Görüşmenin ardından Yönetim Kurulu Üyelerine Troya temalı taş baskı hediyelerini verdi ve Valilik karşısında bulunan Truva Atı önünde fotoğraf çektirildi.

Çanakkale Başsavcılığına gerçekleştirilen ziyaretlerde Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Ömer Karişit’a Yönetim Kurulu tarafından gerçekleştirilen ziyaretten memnuniyetini belirterek başarılar diledi.

Çanakkale Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan ‘a yapılan ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Çanakkale’ye değer katacak her türlü projenin içerisinde olduklarını ifade ederek, Çanakkale Ticaret Sitesi projesi konusunda destek talep etti.

Okunma Sayısı: 1210
resim