Haberler

CHP İL YÖNETİM KURULUNDAN İADE-İ ZİYARET

  • 21.05.2018
  • canakkaletso

 CHP Çanakkale İl Başkanı İsmet Güneşhan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'na iade-i ziyarette bulundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi , Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Kahraman, Akın Yalman, Berkin Karaca, Semih Toprak ve Deniz Tennioğlu ile Genel Sekreter Sema Sandal'ın hazır bulunduğu ziyarette CHP İl Başkanı İsmet Güneşhan " Bu aynı zamanda bir tebrik ziyareti de oldu. Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyeliğine seçilen Selçuk Bey'i ayrıca kutluyor, başarılar diliyorum. Oda Başkanlığı görevinde olduğu gibi bu görevinde de başarılı olacağına inanıyoruz. İlimizin TOBB'da temsil edilmesinin önemi büyüktür" dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek “ Bu görevler bize üyelerimizin emanetidir. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte iş dünyamızın önünü açmak için, en iyi şekilde onları temsil etmek için çalışıyoruz. Göreve geldikten sonra 11 kişi olarak TOBB Başkanımızı, Vekillerimizi ziyaret ettik. Çanakkale için istediklerimizi arz ettik. Ziyaretlerimizin sonuçlarını da almaya başladık. Nefes Kredisine ek kaynak sözünü aldık. Bir konu da; daha önce sizlerle yine görüştük. Yabancılara konut ve işyeri satışı için lobiciliği hep birlikte yapmalıyız.” dedi.

Ziyaretin ardından Selçuk Semizoğlu, Çanakkale Sofrası Yemek Kitabı hediye etti.

CHP İL YÖNETİM KURULUNDAN İADE-İ ZİYARET
CHP İL YÖNETİM KURULUNDAN İADE-İ ZİYARET
CHP İL YÖNETİM KURULUNDAN İADE-İ ZİYARET
CHP İL YÖNETİM KURULUNDAN İADE-İ ZİYARET