Haberler


12

 LİMAK Uludağ Elektrik A.Ş. Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, Çanakkale Bölge Müdürü Gökhan Vanlıoğlu ve Kurumsal İletişim Ekibi Yönetim Kurulumuzu ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Ekşi, Akın Yalman ve Genel Sekreter Sema Sandal'In hazır bulunduğu ziyarette Başkan Selçuk Semizoğlu, bazı elektrik hatlarındaki sıkıntılardan dolayı Organize Sanayi Bölgesindeki üyelerimizin mağduriyet yaşadıklarını belirterek özellikle sanayicilerimizin kaliteli elektrik kullanması gerektiğini ifade etti. Ayrıca inşaat sektöründeki üyelerimizin de izin vs işlemlerinde daha yapıcı ve kolaylaştırıcı yaklaşım beklediklerini söyleyerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Genel Müdür Ali Erman Aytaç da Limak Enerji Uludağ Elektrik Perakende Satış A.Ş. olarak, 5 milyon nüfusa hizmet verdiklerini, Çanakkale Bölge Müdürlüğü toplam abone sayısının 328.487 olduğunu, 2018 Haziran ayı itibari ile Çanakkale'de %3,5 oranında bir abone sayısı artışı olduğunu belirterek " Müşteri şikayetlerini minimuma indirmek üzere sistem kurduk, faturalama hataları düştü, müşteri memnuniyetini arttırıcı çalışmalarımız devam ediyor.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızın görüşleri de bizler için çok değerli. Çanakkale olarak daha da iyi çalışmalar yapmak üzere ilettiğiniz sorunları değerlendireceğiz." dedi. Ziyaret karşılıklı hediye verilmesi ile sona erdi.

Okunma Sayısı: 1031
resim