Haberler


20

 

Çanakkale Müftüsü Arif Gökçe, Anafartalar Camii İmamı Hüseyin Akcan, Tacettin Aslan Camii İmamı Yahya Çelik ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret etti. 19 Eylül 2018 Çarşamba günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özgür Ekşi, Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Ersin Kahraman, İ. Berkin Karaca, İ. Volkan Temiz ve Mehmet Önen ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

 

Çanakkale Müftüsü Arif Gökçe, Çanakkale’de manevi değerlere daha fazla önem verilmesi ve yeni nesillere aşılanması amacıyla gerçekleştirilecek her türlü faaliyete destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. 


ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahrettin Ersoy da Çanakkale Müftüsü Arif Gökçe ile İmam Hüseyin Akçan ve Yahya Çelik’e Türkiye’nin manevi başkenti Çanakkale’de maneviyatımıza değer katacak çalışmaların her zaman yanında olduklarını, din görevlilerinin de üzerine düşen sorumluluklarının görevlerini usulüne uygun yerine getirmelerinin gerektiğini belirterek ziyaret için kendilerine teşekkür etti.

Çanakkale Müftüsü Arif Gökçe tarafından Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy’a Kuranı Kerim ve Türkçe meali, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersoy tarafından da “Çanakkale Yemekleri” kitabı hediye edilmesiyle ziyaret sona erdi.

Okunma Sayısı: 389
resim