Haberler


06

 Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum Ak Parti İl Danışma Meclis toplantısına katılmak ve birtakım temaslarda bulunmak üzere geldiği Çanakkale ziyareti kapsamında Odamız Yönetim Kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Fahrettin Ersoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Ersin Kahraman, Volkan Temiz ile bir araya gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Çanakkale’de gerçekleştirilen ve planlanan yatırımlar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Görüşme ile ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde Sayın Bakanımızın iştiraki ile düzenlenen toplantıya ev sahipliği yaptık. Bu vesile ile kendisi ile de görüşme imkânımız oldu. Sorunlarımızı aktarma fırsatı bulduk. İlimizin büyüme ivmesinin daha da artması temennilerimizle ciddi bir plana ihtiyacımız olduğunu da ilettik. Sayın Bakanımız da Çanakkale'nin çok güzel bil il olduğunu ve her şeyin en iyisini hak ettiğini belirttiler.” dedi.

Okunma Sayısı: 713
resim