Haberler


09

 ÇTSO Yönetim Kurulu 08 Kasım 2018 Perşembe günü Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nu  ziyaret etti.

 

Ziyarete Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy ve Y.Murat Aydoğdu, Meclis Başkan Yardımcıları Hayrettin Çetinkaya ve Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Özgür Ekşi, Akın Yalman, Deniz Tennioğlu ve Ersin Kahraman, Genel Sekreter Sema Sandal ve Yönetici Asistanı Selen Kılıç katıldı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu , Jülide İskenderoğlu’nu tebrik ederek İlimizi temsil eden bir kadın Vekilimiz olmasından da ayrıca memnun olduklarını belirtti ve : “ Sayın Vekilimiz uzun yıllardır İlimizde siyaset yapıyor, Partisinin her kademesinde çalıştı. İlimizin sorun ve beklentilerini de en iyi bilenlerden biri. Bu siyasi tecrübesine Vekilliğinin gücünü de katarak, önce Çanakkale diyerek Memleketimize hizmet edeceğine inancımız sonsuzdur.” dedi.

 

Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinden ziyadesi ile mutlu olduğunu, iş dünyasının sorunlarının çözümü noktasında konuların takipçisi olduğunu ifade etti.  

Okunma Sayısı: 473
resim