İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

  • 25.12.2018
  • canakkaletso
     
     Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Mektebim Eğitim Kurumları Tic. A.Ş. ile Odası mensupları ve personeli için 2019-2020 öğretim yılında geçerli olmak üzere indirim protokolü imzaladı.
 
     ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı T.Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Fahrettin Ersoy, Y.Murat Aydoğdu, Sayman Üye Özgür Ekşi Yönetim Kurulu Üyeleri Akın Yalman, Deniz Tennioğlu, Mektebim Eğitim Kurumları adına Lise Müdürü Uğur Kuyumcu, Veli İlişkileri Müdürü Gözde Nalbant, Anaokulu ve İlkokulu Müdürü Emre Özcan ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
 

 

     İmza töreninde konuyla ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Semizoğlu; “Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerine katkı sağlamak için her platformda destek vermeye devam edeceğiz. İş Merkezimizin kira gelirlerinin burs olarak verilmesi, 2018 Troya Yılı kapsamında Tarihe Yolculuk Projemiz, eğitim kurumlarıyla imzalanan indirim protokolleri, İl Milli Eğitim Müdürlüğü projesine Odamızın ortak olarak yer alması bunun en yakın tarihteki örnekleridir. Odamızın eğitime ve öğretime verdiği destek devam edecektir. Mektebim Eğitim Kurumları yetkililerine teşekkür ediyor, Odamız mensuplarına ve personeli içi uygulayacakları %28 ile %31 arasında değişin oranlarda indirimin üyelerimize ve personelimize hayırlı olmasını diliyorum.” açıklamasında bulundu.

 

ÇTSO MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
ÇTSO MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI
ÇTSO MEKTEBİM EĞİTİM KURUMLARI İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi