Haberler


08

 Yönetim Kurulu Başkanımız Selçuk Semizoğlu Dünya Gümrük Günü münasebeti ile Çanakkale Gümrük Müdürü Yurduşen Barutçu’yu makamında ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Sayın Barutçu’nun Çanakkale’de görev yapmasının İlimiz için büyük şans olduğunu belirterek : “ Müdürümüz alanında tecrübeli bir isim. Çanakkale’de görev yapıyor olmasından mutluyuz ve tecrübelerinden faydalanmamız gerekiyor. Ülkemizin 2023 hedefleri var. Üretmeden, ihracat yapmadan bu hedeflere ulaşmamız mümkün değil. Müdürümüz ile; limanımızın aktif kullanılması, Çanakkale’mizin ihracat potansiyelinin değerlendirilmesi konularında görüş alışverişinde bulunduk. Aynı zamanda Dünya Gümrük Günü münasebeti ile tüm Müdürlük teşkilatına başarılar diliyorum” dedi.

Çanakkale Gümrük Müdürü Yurduşen Barutçu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek : “ ÇTSO Başkanımızın bu anlamlı günde ziyareti beni ve tüm çalışma arkadaşlarımı memnun etti. İdare olarak alt yapımızı ve hizmetlerimizi geliştirmek için 7/24 çalışıyoruz. . Bu süreçte Odamızın da desteklerini ifade etmesi, yanımızda olduğunu görmek gücümüze güç katmıştır” dedi.

Okunma Sayısı: 442
resim