Haberler


16

 

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Anadolu Efes ortaklığında yürütülen Gelecek Turizmde ile yerel turizm aktörlerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve üniversitelerin, kamu kuruluşları ve yerel yönetimlerle iş birlikleri geliştirerek kapasitelerinin arttırılması, sürdürülebilir turizm alanında iyi örneklerin çoğaltılması ve yerel kalkınmanın desteklenmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda ön başvuru niteliğindeki proje tekliflerinin hazırlanması için gerekli kuralları ve koşulları Hibe Başvuru Rehberi’nden öğrenebilirsiniz.

Proje tekliflerinin değerlendirilebilmesi için Ön Başvuru Formu, Gösterge Niteliğinde Bütçe Formu, Başvuru Sahibinin Beyanı ve Ortaklık Sözleşmesinin hazırlanarak son başvuru tarihi olan 14.06.2019’a kadar basvuru@gelecekturizmde.com adresine ve Hibe Başvuru Rehberi’nde yer alan adrese posta ile gönderilmelidir.

Türkiye’nin dört bir yanında yerel değerleri turizme kazandırarak yerel kalkınmaya katkı sağlaması amaçlanan "Gelecek Turizmde" ye başvurmak ve bilgi edinmek için tıklayınız: https://is.gd/pxnFjl

 

 
 
 
 
Okunma Sayısı: 632
resim