Haberler

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN TSE KALİTE SİSTEMİ GÖZETİM DENETİMİ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

  • 09.08.2019
  • canakkaletso

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası, Türk Standartları Enstitüsü Belgelendirme Merkezi (TSE) tarafından 08 Ağustos 2019 tarihinde gerçekleştirilen ISO 9001:2015 Kalite Sistemi Gözetim denetimini başarıyla tamamladı.

 

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen TSE denetimi, TSE Baş Tetkikçisi Topel Gül, Genel Sekreter Sema Sandal, Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt ve Oda TSE Sorumlusu Evren Şahin’in hazır bulunduğu açılış toplantısıyla başladı.

 

Baş Tetkikçi Topel Gül’ün yer aldığı TSE denetimi 1 gün boyunca, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon Sorumlusu ve Kalite Yönetim Temsilcileri ile birlikte Odanın 9001:2015 Standardı versiyon kriterlerine uygunluğunu inceledi. Denetimde, Çanakkale TSO’nun Yönetim süreçlerinden başlanarak, tüm birimleri ve kurumsal altyapısı tetkik edildi.

 

Denetim kapanış toplantısında açıklama yapan Baş Tetkikçi Topel Gül, böyle bir kamusal binada bu kadar fazla toplantı ve eğitim alanına yer verilmesinin önemine dikkat çekerek, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kongre Fuar Merkezi’nin eğitim ve konferans salonları, diğer hizmet alanları ile pek çok bölgeye örnek olacak bir merkez olduğunu belirtti. Burada verilen Oda hizmetlerinin de aynı şekilde kurumsal bir yapıda verildiğini görmekten, kalite çalışmalarının sürekli hale geldiğini gözlemlemekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek Oda Üst Yönetimi ve çalışanlarını tebrik etti.

 

Çanakkale TSO Genel Sekreteri Sema Sandal, TSE 9001:2015 Kalite Sistemi Gözetim  denetimini başarıyla geçtikleri için gururlu olduklarını belirterek, "Oda olarak Çanakkale’ye değer katmaya çalışıyor, kaliteli hizmet ve üye memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Yönetim Kurulumuz Oda çalışanlarının eğitimi, hizmet sürecimizin sürekli iyileştirilmesi konusunda tüm imkanları sağlıyor. Onlardan aldığımız destek ve motivasyon ile biz de hep daha iyisi için çalışıyoruz. Sayın Tetkikçimizin majör ya da minör bir uygunsuzluk tespit etmediğini ifade etmesi bizleri mutlu etti.

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN TSE KALİTE SİSTEMİ GÖZETİM DENETİMİ  BAŞARIYLA TAMAMLANDI
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI’NIN TSE KALİTE SİSTEMİ GÖZETİM DENETİMİ  BAŞARIYLA TAMAMLANDI