İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI (GMKA) YATIRIM VE PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

  • 12.02.2020
  • canakkaletso

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu olağan toplantısı Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi Küçükkuyu beldesi Yeşilyurt Köyü’nde gerçekleştirildi.

Vali Orhan TAVLI ve Balıkesir Valisi Ersin YAZICI’nın katılım sağladığı toplantıya; Çanakkale İli Merkez İlçe Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Toplantıda; Çanakkale ve Balıkesir’de 2020 yılında yapılması planlanan yeni yatırım ve projeler, Güney Marmara Kalkınma Ajansı aracılığıyla gerçekleşen çalışmalar, uygulanmakta olan doğrudan faaliyet desteği, OSB VE Teknoparklara teknik destek programı, güdümlü projeler, diğer mali destek programlarının uygulama süreçleri ve gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanmasıyla son buldu.

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI (GMKA) YATIRIM VE PROJELERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi