Haberler

BAŞKAN KARACA’DAN ÇTSO’YA ZİYARET

  • 23.07.2020
  • canakkaletso

DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyaret gerçekleştirdi.

İl Başkanı Berkan Karaca, Kurucu üyeler İsmail Acar, Kerem Özer ve Funda Kırtay Tütüncüler’in gerçekleştirdiği ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Temiz bulundular.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Demokrasimizin olmazsa olmaz çok sesliliktir. Siyaset üzeri bir Kamu Kurumuyuz. İş dünyasının,  tacirimizin tüccarımızın önünü açan, bürokrasiye değil icraata inanan, bölgemizin kalkınması için taş üzerine taş koyan herkesin yanındayız. Tek bir ortak paydamız var o da Türkiye Cumhuriyeti’dir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinde aynı bayrak altında siyaset yapan partilere eşit mesafedeyiz. Rekabet ortamı ticarette olduğu gibi siyasette de kaliteyi getirir. Farklı düşünceler tabii ki olacaktır, böylelikle farklı stratejiler gelişir, daha iyisi olmak için çalışılır.  Önemli olan rekabet halindeyken bile söz konusu Vatan ve Millet olduğunda  her zaman  siyaseti bir kenara bırakıp uzlaşabilmektir. Gençlerin siyasete katılmalarını da ayrıca önemsiyor ve istiyoruz. Bazı siyasi yapıların gençler üzerinde baskı kuran, önlerini kesen yaklaşımlarını tasvip etmiyoruz. Genç ekibe çıktıkları yolda başarılar diliyorum” ” diyerek Avukat Berkan Karaca ve Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

İl Başkanı Avukat Berkan Karaca da Odanın Çanakkale ilinin gelişmesi için aktif olarak çalıştığını vurguladı. Karşılıklı görüş alışverişinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı bölgenin gelişmesi için yapılacak projelerde başarılar diledi.

BAŞKAN KARACA’DAN ÇTSO’YA ZİYARET