Haberler

ÇTSO’NUN GMKA TARAFINDAN DESTEKLENEN PROJESİNİN MAL ALIM İHALESİ YAPILDI

  • 23.09.2020
  • canakkaletso

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından desteklenmeye hak kazanan “Çanakkale Dış Ticaret Destek Merkezi Projesi” ‘nin Mal Alım İhalesi yapıldı.

21 Eylül 2020 tarihinde saat 15:00’de ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen İhale ’de Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Genel Sekreter Sema Sandal, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Uzmanları Serpil Yıldız ve İsmail Çelik, Sicil Müdürü Şerife Kurt, Yazı İşleri Memuru Evren Şahin, Proje Uzmanı Gökhan Doğru ve teklif veren firma temsilcileri katıldı.

“İHRACATA BAŞLAMAK İSTEYEN FİRMALARIMIZA HER ADIMDA DESTEK VEREREK, HALİHAZIRDA İHRACAT YAPAN FİRMALARIMIZI ALTERNATİF PAZARLARA TAŞIYACAĞIZ”

Proje ve Mal Alım İhalesi hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal: “Odamızın Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından “İşletmelerde Stratejik Yapılanma (SAYA) Mali Destek Programı” kapsamında desteklenmeye uygun bulunan  “Çanakkale Dış Ticaret Destek Merkezi Projesi” ‘n de gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz faaliyetlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Projemizin temel hedefi; Çanakkale ilinde ihracata başlamak isteyen firmalarımıza her adımda destek vererek, ihracat yapan firmalarımızı alternatif pazarlara ulaştırmaktır. Bu kapsamda Odamız bünyesinde kurulan Dış Ticaret Destek birimimizde firmalarımızın; Online B2B Toplantı, Yurt Dışı Pazar Araştırması ve Yurt Dışı Firma İstihbaratı çalışmalarına  destek vermesi amaçlanmaktadır.  Bu altyapımızı oluşturmak için Projemiz kapsamında mal ve hizmet alımları devam etmektedir. Bugün gerçekleştirilen mal alımı için katılım sağlayarak teklif veren firmalara ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı Uzmanlarına teşekkür ediyoruz. 

ÇTSO’NUN GMKA TARAFINDAN DESTEKLENEN PROJESİNİN MAL ALIM İHALESİ YAPILDI
ÇTSO’NUN GMKA TARAFINDAN DESTEKLENEN PROJESİNİN MAL ALIM İHALESİ YAPILDI