• Çanakkale booked.net
    +18°C

Meslek Komiteleri

1 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
KATOPSAN KALE TOPRAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  SERHAT SOYDAN (BŞK)
İST-MER MERMER İNŞ OTO KİRALAMA VE İŞL. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.  ZAFER BIYIKLI (BŞK YRD)
KALEMADEN ENDÜSTRİYEL HAMMADDELER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.  (MECLİS ÜYESİ)  OSMAN OKYAY
KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SANAYİ A.Ş. ÇAN ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ) FERDİ ERDOĞAN
ETİLİ SERAMİK, İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSMAİL TÜLEK
   
2 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
SINIRLI SORUMLU İNTEPE TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  BÜLENT BAYAT (BŞK)
SINIRLI SORUMLU GÖKKÖY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  ERHAN TURHAN (BŞK YRD)
OĞUZUN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ NAKLİYE KUYUMCULUK UN SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) ALİ DENİZ 
SINIRLI SORUMLU ÇANAKKALE VE ÇEVRE KÖYLERİ KALKINMA VE DİĞER TARIMSAL AMAÇLI KOOPERATİFLER BİRLİĞİTARIM (MECLİS ÜYESİ) HÜSEYİN YILDIZ
ÖZÇETİN ZAHİRECİLİK GIDA NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) ERKAN ÇETİN
TADIMSI UNLU MAMÜLLER TURİZM İNŞAAT ÖZEL EĞİTİM GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKERİ   MEHMET TAŞÇI
MEHMET YAKIN-LAPSEKİ BEREKET TARIM MEHMET YAKIN
   
3 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
PEYSAL GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ERCAN UYSAL (BŞK)
KADİR YAŞAR   KADİR YAŞAR (BŞK YRD)
DARDANEL ÖNENTAŞ GIDA SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) MEHMET ÖNEN
RAMAZAN HASAN UYSAL (MECLİS ÜYESİ) RAMAZAN HASAN UYSAL
ERENKÖY DENİZ İŞLETMECİLİĞİ SU ÜRÜNLERİ TURİZM TARIM GIDA HAYVANCILIK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) MEHMET ÖZKURNAZ
ECEABAT SÜT ÜRÜNLERİ TARIM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  FERCAN KODAK
ARABACI SÜT ÜRÜNLERİ, DEKORASYON İNŞAAT, TURİZM NAKLİYE GIDA, TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HASAN ARABACI
   
4 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
ÜZDEN GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ERDİNÇ ÜZDEN (BŞK)
PAR-KOL GIDA HAZIR YEMEK TURİZM İNŞAAT TAAHHÜT İTHALAT VE İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  İSMAİL KOLÇAK (BŞK YRD)
ALİ KARAMAN  (MECLİS ÜYESİ) ALİ KARAMAN
AKTÜRK GIDA,AKARYAKIT,NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) RASİM AKTÜRK 
   
   
5 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
EMRE ALTINDAL - ENERJİ BÜRO MAKİNALARI SATIŞ VE SERVİS HİZMETLERİ  EMRE ALTINDAL (BŞK)
ÜNVERLER METAL TORNA MAKİNA İNŞAAT TAAHHÜT NAKLİYAT TURİZM GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ NURİ SEMİH ÜNVER (BŞK YRD)
İÇDAŞ ÇELİK ENERJİ TERSANE VE ULAŞIM SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ) HÜSNÜ AGAH AYHAN 
ERAS TAŞIMACILIK TAAHHÜT İNŞAAT VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ (MECLİS ÜYESİ) ŞERİF MUTLU 
VARLI MAKİNA KALIP TURİZM İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  MEHMET EMİN VARLI 
   
6 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
SARAÇOĞLU KONFEKSİYON PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ÖMÜR SARAÇOĞLU (BŞK)
MERKEZ DİZAYN VE REKLAMCILIK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  İSMAİL ŞATRAL (BŞK YRD)
KANBER KOÇ  - KOÇ EZİNÇ ISI SİSTEMLERİ (MECLİS ÜYESİ) KANBER KOÇ
4-B ISI SİSTEMLERİ TURİZM,İNŞAAT,SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) BATUHAN EYİT
METİN TAYLI - META BOYA METİN TAYLI 
   
7 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
ERSİN VURAL - VURAL İNŞAAT  ERSİN VURAL (BŞK)
MEHMET SAMİ KOCA - ME-SA İNŞAAT  MEHMET SAMİ KOCA (BŞK YRD)
KARPAŞ KARACANLAR İNŞAAT PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) ŞAKİR KUTLUAY
TAŞKIRAN İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) HALİT TAŞKIRAN 
EŞREF ASLAN- ASLAN İNŞAAT (MECLİS ÜYESİ) EŞREF ASLAN
MAHACIR FİDAN - FİDAN İNŞAAT  MAHACIR FİDAN
HAN17 OTOMOTİV İNŞAAT HAYVANCILIK GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ EROL ATAŞ
   
8 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
KAAN İNŞAAT-YAPI MALZEMELERİ VE GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ALİ KÜRŞAT KAAN ŞAVLI (BŞK)
DÖNMEZ DEMİR-İNŞAAT-SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  GÖKHAN DÖNMEZ (BŞK YRD)
ALAADDİN BURAK KUNT - KUNT PLASTİK (MECLİS ÜYESİ) ALAADDİN BURAK KUNT
ÇANAKKALE DENİZ MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) İBRAHİM GÜN
HAYRETTİN ÇETİNKAYA - ÇETİNKAYA HAZIR BETON (MECLİS ÜYESİ) HAYRETTİN ÇETİNKAYA
OBA TİCARET-MEHMET  EMİN ŞEVİK  MEHMET EMİN ŞEVİK
HÜSNÜ ÇETİN DURGUT - BOĞAZİÇİ YAPI İNŞAAT  HÜSNÜ ÇETİN DURGUT
   
9 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
YASİN BAŞARAN - BAŞARAN İNŞAAT YASİN BAŞARAN (BŞK)
CİVAN OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ALİ CAHİT PAŞALIOĞLU (BŞK YRD)
TEMİZ NAKLİYAT PETROL VE TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) İSMAİL VOLKAN TEMİZ
PAMAK PETROL ENERJİ NAKLİYE İNŞAAT GIDA TURİZM SANAYİ VE TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) MUSTAFA PAMAK
YENİCE KAYALAR ORMAN ÜRÜNLERİ, OTO LASTİK VE YEDEK PARÇA, GIDA, İNŞAAT TAAHHÜT, NAKLİYAT, İTHALAT İHRACAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) HALİL KAYA 
HASİP SEZER PETROL OFİSİ BAYİİ HASİP SEZER
ŞENOL YÜKSEL - AHMETÇELİ PETROL  ŞENOL YÜKSEL 
   
10 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
GÖKÇEADA İNŞAAT TURİZM GIDA TAŞIMACILIK TARIM TEKSTİL ORMANCILIK GÜVENLİK VE SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  KADİR ALAYLI (BŞK)
SEÇKİN SEZER SEÇKİN SEZER (BŞK YRD)
ERSOY GIDA PAZARLAMA TARIM HAYVANCILIK İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) FAHRETTİN ERSOY
TUNCAY ÖNOL - ALPER GIDA PAZARI (MECLİS ÜYESİ) TUNCAY ÖNOL
SINIRLI SORUMLU BÜYÜKPAŞA KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ  OKAY IŞIK 
   
11 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
ERCAN DÖNER ESM GRUP ERCAN DÖNER (BŞK)
MUZAFFER KÖSE KALE CAN SÜPER MARKET ŞUBESİ  MUZAFFER KÖSE (BŞK YRD)
ANAFARTALAR MARKET İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) ŞAHİN BEKTAŞ 
ŞAHİNKAYA GIDA ÜRÜNLERİ NAKLİYE VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) İBRAHİM ŞAHİNKAYA 
HACIİMAM MARKET - METİN TUNÇ (MECLİS ÜYESİ) METİN TUNÇ
ÖZCAN ERDOĞAN  - ÖZ MARKET  ÖZCAN ERDOĞAN
ADA AKTAR GIDA TURİZM TAŞIMACILIK TARIM VE HAYVANCILIK SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ    BÜLENT ECEVİT ATALAY
   
12 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
TROİA TEKSTİL TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  MUSTAFA ALİ UZKUÇ(BŞK)
ALTINPAŞA KUYUMCULUK İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM GIDA NAKLİYAT HAYVANCILIK SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  MURAT ÖZGEN (BŞK YRD)
ÖZDEKOR MOBİLYA,TEKSTİL,İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) ERSİN KAHRAMAN
MUSTAFA ÖZCAN - CAN KUYUMCULUK (MECLİS ÜYESİ) MUSTAFA ÖZCAN
ZERNUR TEKSTİL SOSYAL HİZMETLER GIDA İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) RECEP YILMAZ 
DİZAYN ALTIN KUYUMCULUK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  TİMUR AY 
ORHAN DOM KARTAL YUVASI ORHAN DOM 
   
13 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
 UNVAN  TEMSİLCİ
KALE GAZETE DAĞITIM PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  MEHMET UZ (BŞK)
AHMET ARSLAN - ENDÜSTRİYEL İNŞAAT AHMET ARSLAN (BŞK YRD)
ERAY BİLİŞİM-İLETİŞİM ELEKTRONİK YAZILIM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) EROL ÖZCAN
ÖZGÜVENÇ DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI VE İLETİŞİM SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) AHMET ÇİÇEK
ACAR BEYAZ EŞYA, GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  MUSTAFA ACAR 
   
14 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
ÇANAKKALE SER-TUR PEYZAJ, ÖZEL EĞİTİM, SAĞLIK, SERVİS TAŞIMACILIĞI VE SOSYAL HİZMETLER, TURİZM, OTOMOTİV, GIDA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  SEZER GÜNER (BŞK)
SINIRLI SORUMLU 22 NO.LU GEYİKLİ SEYAHAT MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ HASAN ERTÜRK  (BŞK.YARD.)
DEMİROĞLU TURİZM SEYAHAT İNŞAAT EĞİTİM HİZMETLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) AHMET DEMİR 
SINIRLI SORUMLU YENİ ÇAN BİRLİK OTOBÜSÇÜLER MOTORLU TAŞIYICILAR KOOPERATİFİ (MECLİS ÜYESİ) HİKMET ÖNDER 
ÖZ AYVACIK TAŞIMACILIK VE TURİZM İŞLETMECİLİĞİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAYATİ ÖZKAN
   
15 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
TJS TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ   İLHAMİ GEZİCİ (BŞK)
FALCON GÜMRÜKSÜZ MAĞAZA İŞLETMECİLİĞİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÇANAKKALE ŞUBESİ  HAKAN DOĞAN KAYALI (BŞK YRD)
WİLUSA TURİZM DENİZCİLİK İNŞAAT KİRALAMA REKLAMCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) AHMET ÇELİK 
ÇANAKKALE ANAFARTALAR TURİZM SEYAHAT İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) TURGAY KILIÇ
TRUVA OTO KURTARMA VE VİNÇ HİZMETLERİ TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) ERDİNÇ BEZGEN
GRANİKOS TRAVEL TURİZM SEYAHAT ACENTALIĞI VE TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  HAYRİ KAYA 
KALABALIK EV TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  RAMAZAN ALTUNTAŞ
   
16 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
ANZAC HOTELCİLİK TURİZM VE BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) İBRAHİM ARMAĞAN AYDEĞER (BŞK)
ASSOS GRUP KERVANKALE OTELCİLİK TURİZM İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ERDAL ÇAKIR (BŞK YRD)
VGN TURİZM İNŞAAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) AKIN YALMAN
AKADEMİ TİCARET ÖZEL EĞİTİM SAĞLIK TURİZM HAZIR YEMEK HİZMETLERİ SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  AYŞİN ÇEŞMELİ
MASİ TURİZM İŞLETMELERİ VE OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ FAZLI YILDIRIM
ULAŞIM TELEKOMİNİKASYON, İNŞAAT PETROL ÜRÜNLERİ, OTOMOTİV, BEYAZ EŞYA, NAKLİYE TURİZM, MADENCİLİK, SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ULAŞ ZİLELİ
HALİL YILDIZ-YELKEN KAMP HALİL YILDIZ
   
17 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
NAZMİYE GÖK - YELKEN KAFE  NAZMİYE GÖK (BŞK)
F&D GEMİ KUMANYACILIĞI TURİZM İTHALAT İHRACAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  İSMAİL KORAY(BŞK YRD)
S-S GÜLEN GIDA TURİZM - İNŞAAT - HAYVANCILIK - MEYVECİLİK - TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) AHMET SEMİH TOPRAK 
DABAKOĞLU GIDA, İNŞAAT, TURİSTİK TESİS İŞLETMELERİ, PETROL ÜRÜNLERİ TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) SEMİH SEZGİN DABAKOĞLU
İLKE DİLER-MARTI RESTAURANT (MECLİS ÜYESİ) İLKE DİLER
ESRA TALAY - BOZCAADA ASMA6 KAFE RESTORAN İŞLETMESİ  ESRA TALAY 
AYLA YİĞİT - VİNO ŞARAP EVİ AYLA YİĞİT 
   
18 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
FERDİ ACAR - ACAR SİGORTA ACENTELİĞİ FERDİ ACAR(BŞK)
MUSTAFA KILIÇ - SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ  MUSTAFA KILIÇ(BŞK YRD)
BÜLENT ERDOĞAN - SİGORTA ACENTELİĞİ (MECLİS ÜYESİ) BÜLENT ERDOĞAN
ALTINLAR SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) İLKER ALTIN
ORÇUN OKTAY - ORÇUN OKTAY SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ (MECLİS ÜYESİ) ORÇUN OKTAY
METİN SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ  METİN KENAR 
KESKİN KUZU - SİGORTA ACENTELİĞİ  KESKİN KUZU
   
19 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
MARMARA TEDARİK ENDÜSTRİYEL MADDELER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  ÖZGÜR ERBİL (BŞK)
SAROZ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MADENCİLİK VE ÇEVRE VE DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  SANİYE ÖFEKLER ELMAS(BŞK YRD)
ÖZGÜR SINMAZ - EGE MÜHENDİSLİK MÜTEAHHİTLİK (MECLİS ÜYESİ) ÖZGÜR SINMAZ
DENİZ TENNİOĞLU (MECLİS ÜYESİ) DENİZ TENNİOĞLU
ÖZGÜR EKŞİ (MECLİS ÜYESİ) ÖZGÜR EKŞİ
GÖKNUR GÖK - GG İÇ MİMARLIK  GÖKNUR GÖK
HASKALE TEMİZLİK GIDA TURİZM İNŞAAT NAKLİYE TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET BAYDEMİR
   
20 NOLU MESLEK KOMİTESİ  
UNVAN TEMSİLCİ
TUNADA EĞİTİM HİZMETLERİ DANIŞMANLIK GIDA TURİZM OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  FARUK KARTAL (BŞK)
ÇÖZÜM GLOBAL ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ MADENCİLİK MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE TAAHHÜT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BEYTİ ÇÖLLÜ (BŞK YRD)
ABİDE MEDİKAL TURİZM İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) FİKRİ KUTLU 
KALE-TIP TIBBİ CİHAZ MALZEME İNŞAAT TURİZM SOSYAL HİZMETLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (MECLİS ÜYESİ) İLBEY BERKİN KARACA
İSTANBUL MATBAACILIK BİLGİSAYAR GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) ZEKİ MERT ÖZTÜRK
GÖRSEM ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ, GIDA, İNŞAAT, TURİZM, TAŞIMACILIK, SOSYAL HİZMETLER, TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  EVREN YALÇIN
SEYRAN DUMAN BIYIKLI - ESTETİKA İSTANBUL  SEYRAN DUMAN BIYIKLI
   
21 NOLU MESLEK KOMİTESİ    
UNVAN TEMSİLCİ
KALEPAL AHŞAP AMBALAJ, İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ, MOBİLYA, NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  HÜSEYİN ŞEN (BŞK)
OYTUNLAR ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  AHMET OYTUN (BŞK YRD)
DE-RE ORMAN ÜRÜNLERİ KİMYA, İNŞAAT, NAKLİYE, GIDA, TEKSTİL, MEDİKAL, TEMİZLİK HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (MECLİS ÜYESİ) TAMER SELÇUK SEMİZOĞLU
YAŞAR MURAT AYDOĞDU-YAŞAR MOBİLYA (MECLİS ÜYESİ) YAŞAR MURAT AYDOĞDU
ERCEM MOBİLYA DEKAROSYON ORMAN ÜRÜNLERİ İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  CANER DURGUN