• Çanakkale booked.net
    +18°C

Oda Birimleri

Genel Sekreter

H. Sema SANDAL

ssandal@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14


Ticaret Sicil Müdürü

Şerife KURT 

serife@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14


Ticaret Sicil Müdürü Yardımcısı V. 

İlbilge ÖZKAYA 

bilge@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14 /119


Yazı İşleri Memuru

Evren ŞAHİN 

evren@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14/117


Veznedar

Engin ERDOĞAN 

erdogan@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14/115

 

Oda Sicil Memuru
Selen KILIÇ

selen@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14/122

 

Seçil UĞUR

secil@canakkaletso.org.tr

286 217 10 14/118

 

Ezine Temsilcilik Memuru

Ercan EKİM 

ercan@canakkaletso.org.tr
286 618 43 00


Çan Temsilcilik Memuru

Kemal YÜCEL 

kemal@canakkaletso.org.tr

286 416 34 55

 

Proje Uzman Yardımcısı

Orhan YÖRÜK 

orhan@canakkaletso.org.tr
286 217 10 14/111


Seval AKBULUT

seval@canakkaletso.org.tr
286 217 10 14/121


Çanakkale Evi Sorumlusu

Mehtap GÖYNÜER 

mehtap@canakkaletso.org.tr
286 213 35 92


Proje Uzmanı

Gökhan DOĞRU

gökhan@canakkaletso.org.tr
286 217 10 14/123


Şoför-Hizmetli 

Dinçer AÇIKGÖZ 


Hizmetli 

Nurşen BAKIR 


Bahçevan 

Ramazan SARIBIYIK 


Bahçevan

Enver KARABIYIK