İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA KURULUŞ İÇ TETKİK/DENETÇİ EĞİTİMİ VERDİ

  • 23.10.2018
  • canakkaletso

 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonunda yürütülen, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (UR-GE) projesi kapsamında, projede yer alan ve gıda üretimi yapan firmalara yönelik Kuruluş İçi İç Denetçi/Tetkikçi Eğitimi verildi.

20 Ekim 2018 Cumartesi günü ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ve Kalite Uzmanı Hatice Er tarafından verilen eğitime, UR-GE projesinde yer alan; Atiye Laçin Gıda San. Tic. Ltd. Şti, Deva Zeytin ve Zeytinyağı Paz.San. ve Tic.A.Ş., İda Bahçe Organik Yaşam Tarım ve Gıda Ürünleri Sanayi Tic. Ltd. Şti., Karadane Zeytincilik Gıda ve Tarım Ürünleri Tic. Ltd. Şti., Kilye Doğal Gıda Üretim A.Ş., Meyedere Gıda San. ve Tic.A.Ş., Tatlan Pazarlama Gıda San.Tic.Ltd.Şti.firma yetkilileri katıldı.

UR-GE Projesi kapsamında gerçekleştirilen Kalite Danışmanlığının son toplu eğitimi hakkında bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal; “UR-GE projemizde yer alan firmalarımıza Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlık faaliyetine gösterdikleri ilgi ve sağladıkları katkı için teşekkür ediyorum. UR-GE projemizin firmalarımızın rekabet gücüne ve ihracat kapasitesine büyük katkı sağladığını reel olarak görmekteyiz. Projemizden faydalanarak ilk kez ihracat yapmaya başlayan firmalarımızla övünüyor ve haklı gururunu hep birlikte yaşıyoruz.” dedi.

“TİCARET BAKANLIĞIMIZIN İHRACATA YÖNELİK PAZARA GİRİŞ DESTEKLERİNDEN DAHA FAZLA FİRMAMIZIN FAYDALANMASI İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ.”

Ticaret Bakanlığı tarafından ihracatımızın geliştirilmesi için firmalarımıza çok önemli destekler sağlandığını belirten Genel Sekreter Sandal; “İhracat Destekleri başlığı altında verilen Pazara Giriş Belgeleri için firmalarımız aracı kullanmadan ihtiyaçlarına göre Bakanlığımıza başvuru yapabilir. Bu konuda firmalarımız Odamızdan her zaman destek ve görüş talep edebilir.” açıklanasında bulundu.

Sandal firmaların, Ticaret Bakanlığı tarafından verilen tüm ihracat desteklerine www.kolaydestek.gov.tr adresinden ulaşılabileceğini söyledi.

ÇTSO UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA KURULUŞ İÇ TETKİK/DENETÇİ EĞİTİMİ VERDİ
ÇTSO UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA KURULUŞ İÇ TETKİK/DENETÇİ EĞİTİMİ VERDİ
ÇTSO UR-GE PROJESİ KAPSAMINDA KURULUŞ İÇ TETKİK/DENETÇİ EĞİTİMİ VERDİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi