İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇOMÜ 18 MART ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. PELİN KANTEN’DEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 27.10.2022
  • canakkaletso
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten ve Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Yener Pazarcık, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Odamızın en önemli paydaşları arasında yer alıyor. Geçtiğimiz dönem çok güzel işbirlikleri yaptığımız Üniversite’mizle yeni dönemde çok daha fazla proje ve etkinlik düzenlemek istiyoruz. İleride bu koltukları devredeceğimiz gençlerimizin Odamızın Meclis toplantılarına katılmalarını istiyoruz. Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten ve Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Yener Pazarcık’a nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için çok teşekkür ediyorum.”
ÇOMÜ 18 MART ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF.DR. PELİN KANTEN’DEN YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU’NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi