İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ YÖNETİM KURULU VALİ İLHAMİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

  • 03.11.2022
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yeni Yönetim Kurulu üyeleri, Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş’ı ziyaret etti.
 
Çanakkale Valiliğinde gerçekleştirilen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Akın Yalman, Ayşe Öngen Özoğuz, Deniz Tennioğlu, Şakir Kutluay ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
 
Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu Yönetim Kurulu olarak Çanakkale Valimiz Sayın İlhami Aktaş’ı ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunduk. İlimiz ekonomisinin büyümesi, tacirimizin ve tüccarımızın gelişmesi ve rekabet gücünün artması için çalışmaya devam edeceğimizi bir kez daha ifade ettik. Ayrıca İlimizin devam eden projeleri ile ilgili görüşme fırsatımız oldu.” dedi.
 
Çanakkale Valisi Sayın İlhami Aktaş, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASI YENİ YÖNETİM KURULU VALİ İLHAMİ AKTAŞ’I ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi