İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇTSO YÖNETİM KURULU 9. ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ KONGRESİNE KATILDI

  • 03.11.2022
  • canakkaletso
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen 9. Örgütsel Davranış Kongresine katıldı.

3 Kasım Perşembe günü Kolin Hotel’de başlayan ve iki gün sürecek etkinliğe, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Sedat Murat, Rektör Yardımcıları Prof.Dr. Pelin Kanten ve Prof.Dr. Okhan Aktur, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Deniz Tennioğlu ve Şakir Kutluay ile çok sayıda kurum kuruluş temsilcisi, akademisyen, iş insanı ve öğrenciler katılım sağladı.

9. Örgütsel Davranış Kongresinde; motivasyon, liderlik, iş tatmini, kişilik, psikolojik sermaye ve benzeri alanlarda araştırma yapan akademisyen ve araştırmacıların bir araya gelmesiyle, farklı üniversitelerdeki araştırmacılar arasındaki etkileşimin artırılması yeni kavram ve teorilerin tartışılmasının sağlanması konuları gündeme getirilerek görüş alışverişinde bulunuldu.  Örgütsel Davranış alanında güncel konularının tartışıldığı ve alanla ilgili araştırma yapan akademisyenlerin ve öğrencilerin çalışmalarını paylaştığı Örgütsel Davranış Kongresinde, akademisyenler arasında sinerji oluşturulmasının yanında genç araştırmacıların motive edilmesi ve iş dünyası ile akademik çalışmaların ortak bir payda da buluşabileceği bir ekosistemin oluşturulmasını da hedefliyor.
ÇTSO YÖNETİM KURULU 9. ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ KONGRESİNE KATILDI
ÇTSO YÖNETİM KURULU 9. ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ KONGRESİNE KATILDI
ÇTSO YÖNETİM KURULU 9. ÖRGÜTSEL DAVRANIŞ KONGRESİNE KATILDI

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi