İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

ÇANAKKALE İŞKUR VE SGK İL MÜDÜRLERİ İLE ÇEBİ KİLİT YETKİLİLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

  • 04.11.2022
  • canakkaletso
Çanakkale Çalışma İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hilmi Ercan, Çebi Kilit ve Mobilya Aksesuarları San. Tic. A.Ş. Çanakkale Şube Müdürü Mustafa Çebi ve Hasan Sevinç, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyaretlerle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Çanakkale İŞKUR Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürü Hilmi Ercan, Çebi Kilit ve Mobilya Aksesuarları San. Tic. A.Ş. Çanakkale Şube Müdürü Mustafa Çebi ve Hasan Sevinç ile iş dünyasında yaşanan gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. İŞKUR ve Çanakkale Sosyal Güvenlik İl Müdürümüze İlimizde gerçekleştirilecek istihdam çalışmalarına tam destek olduğumuzu ve işbirliğine her zaman açık olduğumuzu bir kez daha ifade ettik. Kendilerine nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
ÇANAKKALE İŞKUR VE SGK İL MÜDÜRLERİ İLE ÇEBİ KİLİT YETKİLİLERİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi