İletişim Hattı +90 (286) 217 1014
Haberler

TOBB ÇANAKKALE AKADEMİK DANIŞMANINDAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

  • 09.11.2022
  • canakkaletso
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Akademik Danışmanı Prof. Dr. Selahattin Kanten ve Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Görevlisi Yasin Gültekin, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “TOBB Akademik Danışmanımız Prof. Dr. Selahattin Kanten ve ekibinin bilgi ve tecrübelerini üyelerimizin faaliyetlerini geliştirmek üzere çalışıyor ve işbirlikleri yürütüyoruz. Önceki dönemde olduğu gibi yeni çalışma dönemimizde de projelerimiz iş birliklerimiz artarak devam edecek. Prof. Dr. Selahattin Kanten ve Biga Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Görevlisi Yasin Gültekin’e nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun dilekleri için çok teşekkür ediyorum.” dedi.
TOBB ÇANAKKALE AKADEMİK DANIŞMANINDAN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç
İletişim Tercihi